فرم دریافت مشاوره و پذیرش دوره

جهت دریافت مشاوره تخصصی و شرکت در این دوره فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید

دوره آنلاین MBA مدیریت راهبردی کسب و کار ماهان

MASTER OF BUSINESS ADMINISTRATION

در دنیای مدرن امروز که بزرگترین سرمایه زمان و رقابت اصلی بر سر تمایزهاست آموزش الکترونیکی این امکان را برای مدیران پرمشغله فراهم می‌آورد که با یک مدیریت زمان کوچک فرصت یادگیری که لازمه عصر مدرنیته و مخصوصا بروز رسانی اطلاعات و تغییرات است را به دست آورده و ضمن ایجاد تمایز برای خود با فرهنگ به کارگیری تکنولوژی‌های مدرن با شیوه‌ای مدرن آشنا شده و آن را در روابط کاری و حتی شخصی برای ارتقا برند کاری و شخصی خود به کار گیرند.

طول مدت دوره : 250 ساعت

شروع آخرین دوره : 27 آذر1400

دوره بعدی : در حال ثبت نام

ظرفیت : 15 نفر

مزایای دوره MBA آنلاین ماهان

مدیریت راهبردی کسب و کار ماهان

ویژگی های دوره آنلاین MBA

مدیریت راهبردی کسب و کار ماهان

متدولوژی و سرفصل دوره MBA آنلاین

مهارت های ارتباط و گفتگوی کوچینگی

آشنایی دانشپذیران با دانش و مهارتهای ارتباط موثرو کوچینگ و بکارگیری آن در محیط کسب وکار خویش .
آشنایی دانش پذیران با مفاهیم اصلی کوچینگ و سه مهارت کلیدی آن و بکار گیری آن در محیط کسب وکار خویش.

مدیریت منابع انسانی

ارتقاء سطح دانش منابع انسانی فراگیران - ارتقاء سطح دانش و تخصص در برنامه ریزی نیروهای انسانی ،جذب ،استخدام،تامین و تبدیل - ارتقاء سطح دانش و تخصص در آموزش ،توسعه و توامند سازی - ارتقاء سطح دانش و تخصص در حفظ و بکارگیری (حقوق ،دستمزد،رفاهی و...) - ارتقاء سطح دانش و تخصص در انصاب ،ارتقا ، بکارگیری

اصول بازاریابی

اصول بازاریابی در دوره MBA به یادگیری مجموعه فرمول هایی می پردازد که با به کارگیری آن برای ارزیابی کسب و کار اطمینان حاصل می شود که کسبو کار در مسیر رشد بالقوه وتکامل از منظر بازار یابی قرار گیرد.این اصول که بارها آزموده شده اند در طی دهه ها یکسان بوده اما با توجه به تغییرات محیطی و عوامل جغرافیایی و سیاسی با اندکی تغییر در اینجا و آنجا، کسب و کارها از این اصول برای یک استراتژی بازاریابی موفق پیروی می کنند که در دوره MBA ماهان بطور کامل پوشش داده می‌شود. آشنایی دانشپذیران با مفاهیم و اصول اولیه بازاریابی و انتقال دانش بازاریابی و تلاش در راستای تغییر نگرش سنتی در سازمان و یادآوری این نکته که کسب و کارها بسیار هوشمند شده اند.

سرمایه گذاری و اقتصاد کاربردی

هدف از این دوره، آشنایی عمقی و مفهومی مدیران محترم با مفاهیم اساسی اقتصاد و کاربردهای مفاهیم اقتصاد خرد و کلان در زندگی کاری و مدیریتی ایشان است. اقتصاد کاربردی استفاده از بینش به دست آمده از نظریه و تحقیقات اقتصادی برای تصمیم گیری بهتر و حل مشکلات دنیای واقعی است که در دوره MBA پوشش داده میشود.اقتصاد کاربردی یک ابزار محبوب در برنامه ریزی تجاری و تجزیه و تحلیل و ارزیابی سیاست‌های عمومی است.افراد همچنین می توانند از تفکر و بینش اقتصادی در تصمیم گیری های شخصی و مالی بهره مند شوند.

اصول و فنون مذاکره

جهان امروز بهم متصل و غیر متمرکز است و رقابت بشکل فزاینده در حال افزایش، داشتن دانش و مهارت کاربردی مذاکره الزامی است. رشد گرو مذاکره موفق است در همین راستا اصول و فنون مذاکره بصورت کامل در دوره MBA ماهان پوشش داده میشود. امروز نه تنها به عنوان مالک و مدیر کسب و کار بلکه در هر جایگاهی دانش کاربردی مذاکره و تعامل حرفه ای بسیار ضروری است. هدف درس، پرورش مدیرانی است که با داشتن نفوذ کلام و قدرت بیان بیشتر منجربه ایجاد انگیزه در کارکنان و در نتیجه بهبود راندمان شرکت گردند و بتوانند از در همه امور اعم از کسب و کار و یا عاطفی از حق خود به نحوه شایسته تری دفاع نمایند .

مدیریت فروش

تمام کسب و کار های موفق در جهان دارای یک فاکتور مشترک هستند که بدون شک آن مدیریت فروش موفق است. دانش کاربردی فروش و اجرای صحیح آن در سازمان میتواند جایگاه کسب و کار شما را به شکل ملموس ارتقا بخشد در همین راستا در دوره MBA ماهان این مباحث به شکل کامل پوشش داده می شود. مدیریت فروش فرآیند توسعه نیروی فروش ، هماهنگ سازی عملیات فروش و اجرای تکنیک های فروش است که به یک کسب و کار اجازه می دهد به طور مداوم به اهداف فروش خود برسد و از آنها فراتر رود. آشنا نمودن دانشپذیران با اصول و مفاهیم فروشندگی، مدیریت فروش و فروش B2B و بکارگیری آن در محیط کسب وکار خویش.

دیجیتال مارکتینگ

آشنایی با مفاهیم ومباحث وابزار ها و مدل های دیجیتال مارکتینگ و بکارگیری آن در محیط کسب وکار خویش.

مدیریت برند و تبلیغات

آشنایی با مفاهیم ومباحث و مدل های برند و تبلیغات و بکارگیری آن در محیط کسب وکار خویش.

مبانی سازمان و مدیریت

ارتقاء سطح دانش فراگیران در زمینه نظریه ها و تئوری های کاربردی مدیریت سازمان
ارتقاء سطح تخصص و مهارت فراگیران در زمینه برنامه ریزی ،سازماندهی ،هماهنگی ،نظارت و کنترل

تفکر و برنامه ریزی استراتژیک

1. ارتقاء سطح دانش فراگیران در زمینه نظریه ها و تئوری های کاربردی تفکر و برنامه ریزی استراتژیک.
2. ارتقاء سطح تخصص و مهارت فراگیران در زمینه تفکر و برنامه ریزی استراتژیک.
3. بکار گیری آن در محیط کسب وکار خویش.

مسائل حقوقی کسب و کار

دانشپذیران باید پس از اتمام دوره بتوانند:
با قرارداد های فی ما بین شرکت ها و موسسات و سازمانها آشنا شود - موارد قانونی قرارداد را درک و با اطلاع امضاء کند

حسابداری و مالی

- آشنایی مدیران با مفاهیم حسابداری ، اصول و موازین ، معادله حسابداری - شناخت صورتهای مالی ، طبقه بندی وقایع مالی ، مفاهیم ترازنامه - به کارگیری مفاهیم سود و زیان ، استهلاک و سایر ذخایر - آشنایی مدیران با مفاهیم مدیریت مالی - آشنایی مدیران با تکنیک های تحلیل صورتهای مالی - آشنایی مدیران با مفاهیم سرمایه گذاری و انتخاب پروژه های

اصول و کنترل بودجه

- آشنایی با مفاهیم بودجه و بودجه ریزی در بنگاههای اقتصادی - آشنایی با مفاهیم بودجه ریزی بر اساس مبانی حسابداری سنتی و مدیریتی - آشنایی با مفاهیم انحرافات بودجه و عملکرد در دو حوزه حسابداری مالی و مدیریتی

مدل کسب و کار و ایده پردازی در مدل کسب و کار

شناخت مدل کسب وکار وایده پردازی در کسب وکار و بکار گیری آن در محیط کسب وکار خویش.

مدل کسب و کار

دانشپذیران باید پس از اتمام دوره بتوانند: مدلهای کسب و کار مربوط به پروژه های شخصی / سازمانی خود را پیاده سازی و عملیاتی نمایند .

اخلاق حرفه ای

آشنایی فراگیران با اصول و مبانی اخلاق حرفه ای افزایش سطح مهارت و دانش فراگیران در شناسایی و تدوین اخلاق حرفه ای

رهبری و انگیزش

ارتقاء سطح دانش و توانمندی رهبری کارکنان ارتقاء سطح دانش و توانمندی برانگیختن و همگرایی کارکنان

نمونه گواهینامه پایان دوره MBA

سوالات متداول

اگر از فعالیت‌های اقتصادی شما چند سالی گذشته است و حالا به دنبال ارتقا مهارت‌ و دانش مدیریتی خود هستید،

اگر سابقه مدیریت و سرپرستی گروهی از افراد یا به عبارتی یک تیم را داشته اید و میخواهید خودتان، تیمتان، سازمانتان و یا فرآیندهای کاری را ارتقا دهید،

اگر به دنبال ارتقا شغلی و اجتماعی هستید و یا میخواهید کسب و کارتان را توسعه دهید،

و اگر قصد تبدیل شدن به یک جنرالیست را در حوزه کسب و کار دارید،

این دوره می‌تواند برای شما مناسب باشد.

• بزرگترین دستاورد این دوره برای شما، طبق وعده مدرسه عالی کسب و کار ماهان، تغییر نگرش مدیریت خواهد بود
• ارتقا دانش و مهارت‌های مدیریتی، دستاورد بعدی شما است. پس از پایان این دوره، شما مدیری هستید که از تمام لایه های سازمان خود آگاه است
• آنچه در این دوره اتفاق میافتد قرارگیری در یک شبکه تجاری است. دستاورد بعدی شما، ارتباطاتی است که در مدت دوره ایجاد میکنید و پس از آن به توسعه فردی و حرفه‌ایتان کمک می‌کند.
• اگرچه هدف اصلی از تحصیل در این دوره دریافت مدرک MBA نیست، اما در پایان گواهینامه ای معتبر دریافت خواهید کرد که در تمامی موقعیت‌های حرفه‌ای قابل ارائه و استناد است.
• شما به عنوان دانشپذیر دوره MBA ماهان، به صورت افتخاری عضویت ویژه باشگاه کسب و کار ماهان را دریافت می‌کنید و از برنامه ها و مزایای آن بهره‌مند می‌شوید.
• و در پایان، ارتقا موقعیت شغلی و اجتماعی از دیگر دستاوردهای این دوره است

نه تنها در دوره MBA، بلکه در تمامی دوره های مدیریتی مدرسه عالی کسب و کار ماهان، اساتید از میان برترین‌های حوزه کسب و کار انتخاب می‌شوند. این افراد علاوه بر دانش آکادمیک، رزومه حرفه ای منحصر به فردی داشته و هرکدام یک بیزنس من هستند.

اسامی برخی از اساتید این دوره را میتوانید در همین صفحه مشاهده کنید. لیست کامل اساتید و رزومه حرفه ای آن ها را از مشاور تحصیلی خود دریافت کنید و یا به منو بالایی سایت، قسمت درباره ما، تب اساتید دوره MBA مراجعه کنید.

گواهینامه دوره MBA ماهان از نوع Certificate ، مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دارای مهر این سازمان است.

اعتبار این گواهینامه با سادگی با درج شماره سریال آن در سامانه VOHEC.ir وزارت علوم قابل استعلام و پیگیری است.

گواهینامه MBA ماهان امکان ترجمه رسمی داشته و مهر وزارت امور خارجه و قوه قضائیه روی آن درج میگردد.