لوگو ماهان

مجله کسب و کار ماهان

آخرین سمینار بین المللی دانشگاه UMEF سوئیس

آخرین سمینار بین المللی دانشگاه UMEF سوئیس

فهرست مطلب

به گزارش دپارتمان توسعه بین الملل مدرسه عالی کسب و کار با توجه به شرایط جدید ایران در دنیای بین الملل این مدرسه بعنوان پیشرو در دوره های MBA و DBA در ایران و با عنایت به برگزاری 5 دوره بین الملل با حضور کار آفرینان ، مدیران عالی و ارشد سازمان های بزرگ کشور شرکت ها و تشکل های رسمی برگزار می شود.

از این رو مدرسه عالی کسب وکار ماهان مفتخر است تا سومین همکاری مشترک علمی و آموزشی خود را با دانشگاه UMEF برگزار نماید. حضور اساتید بین المللی سبب شده تا دانشپذیران با دنیایی متفاوت و نگرش هایی جدید و عملیاتی از دنیای کسب و کار برون مرزی آشنا شوند.

این دانشگاه به بهره گیری از بیش از 50 نفر از اساتید شناخته شده از 20 کشور جهان و افتتاح 6 دانشکده در 3 قاره جهان( اروپا، آسیا، آفریقا) و اعطای degree به دانش آموختگان میتواند آغاز یک تحول بزرگ مدیریتی باشد.

هم اکنون فرصتی استثنائی فراهم گردیده تا مدیران کشور با کسب تجربه بین المللی افق هایی تازه را پیش روی تجارت خود باز کنند زمان آن رسیده تا مدیران کشور با شناخت بهتر دنیای کسب و کار با تجربه ای بین المللی و کاربردی رونق اقتصادی را برای تجارت خود فراهم کنند.

انسان های توسعه یافته حاکم بر سرنوشت خود هستند و بلوغ اجتماعی در مفهوم بنیادین آینده نگری تدریجی نهفته است.

ایجاد کلی بیش از جمع اجزاء در دنیای مدیریت مدرن نیازمند طوفان تغییر اندیشه و عبور از مرزهای دانش بین المللی در بهره برداری از فرصت عصر طلایی در دهکده جهانی می باشند.

عصر طلایی برند شما نیازمند طوفان تغییر اندیشه شماست.

بند های درون نا مرئی است…. قفس درونی را بشکنید و خود را توسعه دهید.

به اطلاع می رساند:

سمینار آشنایی با دانشگاه بین المللی UMEF سه شنبه 18/12/94 ساعت 18 الی 20 واقع در سالن سمینار بین المللی ساختمان ماهان واقع در خیابان سهروردی شمالی بین خیابان بهشتی و خیابان مطهری خیابان میرزایی زینالی شرقی پلاک 51

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر فرم مشاوره زیر را تکمیل و یا با شماره تلفن 88401313 سرکار خانم مهندس کیا تماس حاصل فرمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *