آغاز هجدهمین دوره مدیرعامل حرفه ‌ای ماهان

آغاز هجدهمین دوره مدیرعامل حرفه ‌ای ماهان کد 18

چرا مدیرعاملی تنها یک جایگاه نیست؟

 

«ایجاد فضای آموزشی و بیزینسی برای مدیران عامل تا بتوانند هم با مباحث روز مدیریتی آشنا شوند و هم برای تغییر و توسعه کسب و کارشان برنامه عملیاتی و مفید طراحی و پیاده‌سازی کنند». این موضوع در دوره مدیرعامل حرفه ای ماهان به‌صورت جدی دنبال می‌شود تا در کنار آن فضایی ایجاد شود که مدیران عامل بتوانند با کسب تجربیات، دانش روز و مهارت‌های مدیریتی در یک شبکه ارتباطی پویا قرار گیرند تا در کنار شناسایی مشکلات، راهکار آن را نیز پیدا کنند.

 

دوره جامع مدیرعامل حرفه ای به‌عنوان اولین دوره شخصی سازی شده ویژه مدیران عامل در ایران محسوب می‌شود و محتوای آموزشی آن نیز منطبق با نیاز روز مدیران عامل سازمان‌ها و کسب و کارها تدوین شده است.

 

برگزاری کارگاه‌های Case Study توسط مدیران عامل صاحب‌نام و موفق، بهره‌مندی از اساتید، مشاورین و منتورهای مجرب و تراز اول کشور، ارتباط با شبکه تجاری و بهره‌مندی از انتقال تجارب مدیران عامل، ارتقا توانایی مدیران به مهارت‌ها و دانش کاربردی موردنیاز مدیران عامل در کنار بهره‌مندی از 20 سال تجربه ماهان در صنعت آموزش با رویکرد پرورش مدیران از مهم‌ترین ویژگی‌های دوره جامع مدیرعاملی حرفه ای است.

اهمیت دوره جامع مدیر عاملی حرفه ای در چه چیزی نهفته است؟

فضا و شرایط کسب و کار هر روزه در حال تغییر و تحول است، سازمان‌ها و به‌تبع آن مدیران عاملی که نتوانند خود را با این فضا همگام کنند بی‌تردید نتایج مطلوبی را در دنیای رقابتی امروز به دست نخواهند آورد. آموزش کاربردی یکی از مهم‌ترین ابزارهای کمکی برای مدیران در شرایط ناپایدار و در حال تغییر بازار است تا با کمک آن بتوانند بقا و توسعه سازمان خود را تضمین کنند. دوره مدیر عامل حرفه ای ماهان با 153ساعت محتوای آموزشی مختص مدیران عامل کشور طراحی شده تا در کنار ایجاد شبکه ارتباطی، تبادل دانش و تجربیات را نیز به همراه داشته باشد. اطلاعات تکمیلی در مورد مدیرعامل حرفه ای در این لینک ارائه شده است.

مدیران عامل در ماهان چه می‌آموزند؟

دوره هیجدهم مدیرعامل حرفه ای ماهان با حضور آقای دکتر سیاری مدیرعامل موسسه آموزش عالی آزاد ماهان، آقای دکتر نخجوانی منتور دوره و مدیر عامل شرکت شاتل، خانم دکتر شهنواز معاونت آموزش و آقای دکتر لطیفی مدیر توسعه اساتید در روز شنبه سوم اسفند ماه برگزار شد. دانشپذیران این دوره که هرکدام مدیرعامل شرکتی در زمینه‌هایی همچون توزیع و بسته‌بندی محصولات غذایی، تجهیزات ساختمانی، حمل‌ونقل زمینی، قطعات کامپیوتری، کلینیک زیبایی، صنعت بیمه، اینشورتک و … هستند، با اهداف ارتقای دانش و مهارت‌های مدیریتی در کنار ایجاد ارتباط و شبکه‌سازی در دوره مدیر عامل حرفه ای ماهان دور هم جمع شدند.

 

آقای دکتر سیاری ضمن عرض خیرمقدم به دانشپذیران و با مروری بر دوره‌های ماهان، بر اصل اولویت در انتخاب محتوای آموزشی تاکید کردند. ایشان خاطر نشان کردند که دنیای امروز، دنیای اولویت است و برای مدیران عامل که در معرض تصمیم گیری‌های مختلف قرار می‌گیرند، اولویت حائز اهمیت است. ایشان با اشاره به اینکه بین 70 تا 75درصد از محتوای سرفصل‌های آموزشی مشخص است، افزود که بقیه سرفصل‌های آموزشی بر اساس نیاز دانشپذیران شخصی‌سازی می‌شود.

 

آقای دکتر لطیفی نیز نکاتی در مورد نحوه برگزاری کلاس، آیین‌نامه‌های آموزشی، ارزشیابی و برگزاری کلاس‌ها توضیح دادند و خدمات مختلف باشگاه کسب و کار ماهان را معرفی کردند. خانم دکتر شهنواز نیز با مروری بر مباحث آموزشی، تاریخچه‌ای از فعالیت‌های ماهان را ارائه کرده و مهارت‌‌هایی که دانشپذیران در انتهای دوره به آن دست خواهند یافت را ترسیم کرد. در انتهای مراسم افتتاحیه دوره، دکتر نخجوانی تدریس اولین جلسه را آغاز کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطلب