آغاز اولین دوره DBA ماهان در مرکز تبریز

انتخاب برند نوآور در مدیریت در سال 1391 در همایش بین المللی مدیریت راهبردی کسب و کار

 

دپارتمان تحقیق و توسعه مدرسه کسب و کارماهان و انجمن mba ایران پس از رایزنی با دبیرخانه علمی “بزرگترین همایش بین المللی مدیریت راهبردی کسب وکار” موضوع ارزیابی و انتخاب برترین برندهای نوآور در عرصه مدیریت کسب و کار را دستور کار همایش قرار دادند.

 

در این خصوص جلساتی را با کارشناسان و شورای سیاستگذاری همایش در ارتباط با نحوه ارزیابی و انتخاب برندهای برتر نوآور عمل آورد.

 

بر این اساس ، این بخش از همایش ، باارزیابی جایگاه برندهای پیشرو و بنگاه های اقتصادی فعال در اقتصاد کشور و به ویژه بررسی علمی و پژوهشی آنان بارویکرد نوآوری در عرصه مدیریت کسب و کار خواهد بود که با راهبردهایی نظیر نوآوری در سرمایه گذاری و مدیریت مالی با تمرکز بر استراتژی رقابتی، نوآوری در مدیریت بازاریابی،تبلیغات،فروش و مذاکره،نوآوری در مدیریت تکنولوژی و فناوری اطلاعات،نوآوری در علوم و مدیریت منابع انسانی،نوآوری در رهبری کسب و کار و نوآوری و تغییر نگرش بررسی و برندهای برتر معرفی و از آنان تجلیل خواهد شد.

 

متقاضیان و صاحبان نام و نشان های تجاری نوآور در عرصه مدیریت راهبردی کسب و کار برای کسب اطلاعات بیشتر و ارائه مستندات خود میتوانند با تلفن 88101313 دبیرخانه اجرایی همایش تماس حاصل نمایند و یا به سایت رسمی همایش مراجعه نمایند.

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *