اولین دوره پرسنال برندینگ ماهان آغاز شد

اولین دوره پرسنال برندینگ کد 1 ماهان

تصویری که افراد از خود در ذهن مخاطب ساخته‌اند غالباً با تصویر مطلوبی که دوست دارند و می‌خواهند به آن شکل دیده شوند فاصله بسیار دارد. تصویری که به‌عنوان برند شخصی (Personal Branding) شناخته‌شده که البته ارزشمندترین دارایی ما نیز محسوب می‌شود.

 

به زبان ساده می‌توان پرسنال برندینگ را تمرین بازاریابی افراد، شغل و کسب‌وکارشان در قالب یک برند دانست. گفته می‌شود که مردم با شرکت‌ها معامله نمی‌کنند بلکه آنها با افرادی که دوست دارند معامله می‌کنند. افرادی که مردم دوست دارند و به اعتبار آنها وارد معامله می‌شوند که در برخی از شرکت‌های بزرگ نیز شناخته‌شده هستند. برای نمونه می‌توان به شرکت‌های بزرگ اپل و تسلا اشاره کرد که اسم استیو جابز و ایلان ماسک را در کنار خود دارند.

معرفی دوره پرسنال برندینگ ماهان

مدرسه عالی کسب ‌و کار ماهان بخش مهمی از دوره‌های آموزشی خود را تحت عنوان دوره‌های جامع برگزار می‌کند، دوره‌هایی که با هدف افزایش مهارت‌های کاربردی مدیران و تقویت بخش فروش شرکت‌ها تدارک دیده شده است. دوره‌های جامع بنا بر نیاز دانشپذیران و کسب و کارها به‌روز رسانی و تکمیل می‌شود که به همین منظور دوره جامع پرسنال برندینگ ماهان طراحی و اولین دوره آن آغاز شد.

دوره جامع برندسازی شخصی ماهان طراحی شده تا به مخاطبان کمک کند با شناخت ویژگی‌های منحصربه‌فرد خود و یادگیری تکنیک‌های پرسنال برندینگ، برند شخصی‌شان را خلق کنند. کشف ویژگی‌های منحصربه‌فرد، کسب دانش برندسازی شخصی، تدوین استراتژی برند شخصی، ایجاد تصویر ظاهری مطلوب و مؤثر، فراگیری تکنیک‌های توسعه ارتباطات و مدیریت شهرت در فضای مجازی از مهم‌ترین ویژگی‌های دوره پرسنال برندینگ مدرسه عالی کسب و کار ماهان است.

مدت‌زمان دوره جامع برندسازی شخصی 108 ساعت است که به‌صورت مبانی نظری، بحث و گفتگو، کار بر روی پروژه و بررسی نمونه‌های واقعی داخلی و خارجی ارائه خواهد شد. همچنین پروژه پایانی دانشپذیران، خلق برند شخصی است که ارائه شده و به داوری گذاشته می‌شود. علاقه‌مندان به دوره جامع برندسازی شخصی می‌توانند اطلاعات بیشتری را در این لینک به دست بیاورند.

هدف از برگزاری دوره جامع برند سازی شخصی ماهان چیست؟

اولین دوره پرسنال برندینگ ماهان با حضور خانم دکتر شهنواز معاونت آموزش، آقای حسینی راد مدیر توسعه کسب و کار، استاد مهدوی کوردینیتور دوره و آقای دکتر لطیفی مدیر توسعه اساتید ماهان در روز شنبه سوم اسفندماه برگزار شد. به‌رسم همیشگی ماهان ابتدا توضیحاتی در ارتباط با آیین‌نامه‌های آموزشی، برگزاری کلاس، سیستم حضور و غیاب و ارزشیابی دانشپذیران توسط دکتر لطیفی ارائه شد.

ایشان همچنین برنامه‌های باشگاه کسب و کار ماهان شامل یک فنجان چای با طعم تجربه، Startup Grind و Movie Night را معرفی کرده و خاطرنشان کردند که دانشپذیران ماهان علاوه بر شرکت در این برنامه‌ها می‌توانند به‌صورت رایگان در دومین اجلاس رهبران الهام‌بخش و مدیران عامل کسب و کارها و هفتمین گردهمایی کارآفرینان که در 11 اسفندماه توسط هلدنیگ کسب و کار ماهان در محل سالن اجلاس سران کشور برگزار می‌شود، شرکت کنند.

خانم دکتر شهنواز نیز با معرفی تاریخچه‌ای از فعالیت‌های مدرسه عالی کسب و کار ماهان، مهارت‌های کاربردی که هرکدام از دانشپذیران فرا خواهند گرفت را تشریح کردند. اولین جلسه این دوره توسط استاد مهدوی برای دانشپذیران تدریس شد.

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطلب