برگزاری اولین جلسه دوره ی آموزشی جامع مدیریت و رهبری

برگزاری اولین جلسه دوره ی آموزشی جامع مدیریت و رهبری

اولین جلسه دوره ی آموزشی جامع مدیریت و رهبری ویژه دبیران ارشد شورایاری های تهران در روز جمعه مورخ 27 آذر ماه 94 در سالن آفتاب فرهنگسرای ایوان شمس برگزار گردید.

در این جلسه آموزشی که با حضور 380 نفر از دبیران شورایاری های تهران برگزار گردید، جناب آقای دکتر همایون نسیمی از مدرسین برجسته موسسه آموزش عالی آزاد ماهان و دارای دکترای مدیریت راهبردی از دانشگاه نیس فرانسه مباحثی پیرامون اصول و فنون مذاکرات از جمله الگوی ارتباطات و نقش فرهنگها در مذاکرات، آماده سازی و کلام آرایی در مذاکره، رعایت اصول روانشناسی و موانع ارتباطات و چگونگی رفع آنها، روش های چگونگی بحث تلفنی و ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی و … را به شرکت کنندگان ارائه نمودند.

لازم به ذکر است در ادامه آموزش دوره جامع مدیریت و رهبری شرکت کنندگان با مباحث ارتباطات موثر، مدیریت جلسه، تکنیک های تصمیم گیری و کارگروهی، تکریم ارباب رجوع، مدیریت استرس، ختم و تعارض آشنا خواهند شد.

در ابتدای جلسه آقای شهبازی فرد، قائم مقام موسسه آموزش عالی آزاد ماهان ضمن خوش آمدگویی به حضار، پیرامون همکاری های دوجانبه این موسسه و ستاد هماهنگی شورایاری های تهران توضیحاتی ایراد نمودند.

همچنین جناب آقای دکتر طلایی، نائب رئیس شورای شهر تهران و ریاست کمیسیون شورایاران در شورای شهر نیز ضمن ابراز خوشحالی از همکاری به وجود آمده ی فی مابین، به نقش ویژه شورایاری ها در اداره شهر و نیز جایگاه واقعی آنان پرداختند و از شرکت کنندگان درخواست نمودند از فرصت آموزشی فراهم شده کمال بهره را ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطلب