لوگو ماهان

مجله کسب و کار ماهان

ماهان و دوره کارشناسی ارشد MBA ماستریخت هلند

برگزاری جلسه دفاع دانشپذیران بین‌الملل ماهان

فهرست مطلب

شش نفر از دانشپذیران دوره MBA ماهان – ماستریخت هلند فارغ التحصیل شدند

 

تعدادی از دانشپذیران بین‌الملل ماهان روز سه‌شنبه 26 فروردین‌ماه در رشته MBA که با همکاری مدرسه ماستریخت هلند (Maastricht  School of Management) برگزار می‌شود در مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان با حفظ و رعایت پروتکل‌های بهداشتی دور هم جمع شدند و در حضور اساتید بین‌المللی ماهان و مدرسه ماستریخت به دفاع از پروژه‌ها و پایان‌نامه‌های خود پرداختند.

 

تمامی دانشپذیران توانستند با موفقیت و کسب نمرات قابل قبول این دوره را به پایان برسانند تا شش نفر دیگر از دانشپذیرانی باشند که از طریق مدرسه عالی کسب و کار ماهان به بازار بین‌المللی معرفی می‌شوند. دوره بین‌الملل MBA که به صورت مشترک با MSM برگزار می‌شود توسط دپارتمان بین-الملل ماهان برگزار می‌شود. این دپارتمان مسئولیت برگزاری تمامی دوره‌های بین‌المللی ماهان را بر عهده دارد.

 

جلسه دفاعیه دانشپذیران MBA با حضور قائم‌مقام مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان آقای دکتر شهبازی؛ هئیت داوران شامل آقایان دکتر Vincent Feltkamp  از مدرسه مدیریت ماستریخت هلند(MSM) به‌صورت آنلاین، دکتر برزویی و دکتر بابک ضیاء (استاد راهنما)؛ و اساتید راهنما متشکل از دکتر رضا فرضی پور و استاد مهسا اکبری به همراه آقای مهذب مدیر دپارتمان بین‌الملل ماهان، خانم دکتر شهنواز معاونت آموزش ماهان و خانم بقایی کارشناس بین‌الملل برگزار شد.

چرا دوره کارشناسی ارشد MBA ماستریخت هلند

رشته‌های مدیریتی مخصوصاً MBA در کشورهای خارجی با توجه به کاربرد و تقاضایی که برای آن وجود دارد با هزینه‌های بالایی برگزار می‌شود. در کنار هزینه‌های تحصیلی و هزینه‌های جانبی زندگی، دوری از کشور نیز به‌سختی تحصیل در کشورهای خارجی می‌افزاید.

مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان با تکیه بر اعتبار بین‌المللی خود تلاش کرده تا چالش‌های ذکر شده برای دانشپذیرانی که قصد دارند با استانداردهای اروپایی و بین‌المللی آموزش ببینند و ارتباطشان با کسب‌وکار و خانواده همچنان برقرار باشد را برطرف کند. در همین راستا همکاری رسمی ماهان با مدرسه مدیریت ماستریخت هلند از سال 2016 کلید خورد و دوره بین الملل MBA که به‌عنوان یکی از دوره‌های بین‌المللی مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان شناخته می‌شود؛ از همان تاریخ برگزار می‌شود.

لازم به ذکر است که محتوای آموزشی این دوره مشتمل بر 18 ماژول درسی اروپایی بوده که در طول 18 ماه برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه MBA ماستریخت هلند (این لینک) مراجعه کرده و با ثبت اطلاعات خود از مشاوره کارشناسان دوره بین‌المللی MBA بهره ببرند.

دپارتمان بین المللی ماهان در نظر دارد تا در آینده نزدیک چندین دوره بین‌المللی دیگر را نیز به مجموعه دوره‌های فعلی اضافه کند. جزئیات بیشتر این دوره‌ها از طریق کانال‌های اطلاع‌رسانی ماهان اعلام خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند آخرین اخبار مرتبط با دوره‌های جدید بین‌المللی را از طریق وب‌سایت ماهان به آدرس Mahanbs.com و شبکه‌های اجتماعی ماهان دنبال کنند.

ماهان روز سه‌شنبه 26 فروردین‌ماه در رشته MBA که با همکاری مدرسه ماستریخت هلند

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *