برگزاری دوره دویست و ده MBA حضوری ماهان

برگزاری دوره دویست و ده MBA حضوری ماهان

باردیگر سالی برای دانشپذیران جدید ماهان شروع شد که قرار است عمری برای آنها بماند و ارزش آفرینی بکند . MBA  کد 210 مدرسه عالی کسب و کار ماهان ۲۲ شهریور ماه 1397 با حضور دانشپذیرانی که خود در عرصه کسب و کار حرف های بسیاری برای گفتن دارند شروع شد . از مدیر عامل شرکت های بزرگ و روئسای هیت مدیره گرفته تا مدیران فروش و منابع انسانی و … شرکت های نامدار، همه در این دوره کنار هم جمع شدند تا ارزش افزوده ای به نام تغییر نگرش در مدیریت را در کنار دیگر مباحث عمومی و تخصصی مدیریت به دانسته های خود بیافزایند .

دوره با خیر مقدم و سخنرانی سرکار خانم دکتر شهنواز مدیر آموزش مدرسه عالی کسب و کار ماهان شروع شد و بعد از معرفی و آشنایی دانشپذیران با یکدیگر، اهداف کلی دوره و چکیده ای از آنچه در این دوره تدریس خواهد شد توضیح داده شد .

در ادامه جناب آقای دکتر شاهین فاطمی بنیانگذار چرم درسا دقایقی از تجربیات چندین ساله خودشان در دنیای کسب و کار گفتند . ایشان اعتقاد دارند که دانش مسیری است که یک شبه نمیتوان طی کرد و در طول این مسیر و به صورت پیوسته و مداوم بایستی در حال آموختن باشیم. از دید ایشان دانش مانند جعبه ابزاری است که هر چه تعداد ابزار های درون آن بیشتر باشد شما قدرت و سرعت عمل بالاتری خواهید داشت .

دکتر فاطمی دنیای آینده را دنیای کوبرندیگ میداند و معتقد است هر چه انسان ها بتوانند اتحاد و ارتباط بیشتری برقرار کنند قوی تر و محبوب تر خواهند بود . . در ادامه جناب آقای فاطمی از طرف چرم درسا هدایایی را به عنوان یادبود تقدیم دانشپذیران این دوره کردند .

جناب آقای حسینیان مجری توانمند کشورمان ادامه دهنده مراسم شروع دوره بودند که با حضور گرمشان و توضیحات مبسوط در مورد دوره های MBA انرژی مثبت دو چندانی به جمع دانش پذیران بخشیدند .

از صمیم قلب به تمامی دانشپذیران دوره کد ۲۱۰ MBA ماهان خوش آمد میگوییم و مطمئن هستیم که در جشن پایان دوره شیرین کام فارغ التحصیلی این بزرگواران خواهیم بود و مهمتر از آن از تاثیرات و تغیرات مثبت به وجود آمده در کسب و کار این عزیزان بار دیگر به خود خواهیم بالید ..

تصاویر شروع دوره MBA کد 210

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *