آغاز اولین دوره DBA ماهان در مرکز تبریز

برگزاری دوره های MBA بیمه در خانواده ماهان

مدرسه عالی کسب کار ماهان پس از سالها تلاش و کسب تجربه در زمینه برگزاری دوره های MBA و کسب عنوان برند پیشرو در برگزاری دوره های MBA و مدیریتی ، در راستای هر چه بیشتر کاربردی نمودن دوره های مدیریت راهبردی کسب وکار، طبق مجوز شماره 7085/24 از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری اقدام به برگزاری دوره های Insurance Master Of Business Administrationبا رویکرد کاملا کاربردی و مهارتی و طبق نیاز سازمانهای مربوطه ومبتنی بر آخرین سیلابس های مطرح در مراکز پیشرو آموزش بیمه در دنیا نموده است.

این دوره که با هدف توسعه اقتصادی کشور و توانمند سازی و تربیت نیروهای فعال در عرصه صنعت بیمه و بهسازی عملکرد فعالات این حوزه طراحی و تدوین گشسته است در قالب دوره های یکساله و Mini اجرا می گردد.

از مزایای دوره، ارائه گواهینامه پایان دوره مورد تأیید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه رسمی توسط قوه قضاییه و وزارت امور خارجه و همچنین امکان ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری کسب وکار در دانشگاههای بین المللی نظیر MSU مالزی و یا UMEF سویس میباشد.

لذا از سازمان ها ،کارگزاری ها و نمایندگی های بیمه کشور و همچنین از مدیران و کارشناسان این صنعت دعوت می گردد فرم زیر را تکمیل بفرمایند:(لطفا در قسمت پیام شما درج نمایید که متقاضی MBA بیمه هستید).

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.