مدرسه کسب و کار ماهان

برگزاری دوره های MBA بیمه در خانواده ماهان

مدرسه عالی کسب کار ماهان پس از سالها تلاش و کسب تجربه در زمینه برگزاری دوره های MBA و کسب عنوان برند پیشرو در برگزاری دوره های MBA و مدیریتی ، در راستای هر چه بیشتر کاربردی نمودن دوره های مدیریت راهبردی کسب وکار، طبق مجوز شماره 7085/24 از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری اقدام به برگزاری دوره های Insurance Master Of Business Administrationبا رویکرد کاملا کاربردی و مهارتی و طبق نیاز سازمانهای مربوطه ومبتنی بر آخرین سیلابس های مطرح در مراکز پیشرو آموزش بیمه در دنیا نموده است.

این دوره که با هدف توسعه اقتصادی کشور و توانمند سازی و تربیت نیروهای فعال در عرصه صنعت بیمه و بهسازی عملکرد فعالات این حوزه طراحی و تدوین گشسته است در قالب دوره های یکساله و Mini اجرا می گردد.

از مزایای دوره، ارائه گواهینامه پایان دوره مورد تأیید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با قابلیت ترجمه رسمی توسط قوه قضاییه و وزارت امور خارجه و همچنین امکان ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری کسب وکار در دانشگاههای بین المللی نظیر MSU مالزی و یا UMEF سویس میباشد.

لذا از سازمان ها ،کارگزاری ها و نمایندگی های بیمه کشور و همچنین از مدیران و کارشناسان این صنعت دعوت می گردد فرم زیر را تکمیل بفرمایند:(لطفا در قسمت پیام شما درج نمایید که متقاضی MBA بیمه هستید).

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطلب