برگزاری دویست و ششمین دوره MBA حضوری ماهان

باردیگر سالی برای دانشپذیران جدید ماهان شروع شد که قرار است عمری برای آنها بماند و ارزش آفرینی کند . دوره MBA کد 206 مدرسه عالی کسب و کار ماهان امروز 12 تیر ماه 1397 با حضور دانشپذیرانی که خود در عرصه کسب و کار حرف های بسیاری برای گفتن دارند شروع شد . از مدیر عامل شرکت های بزرگی چون حوله ارس ، البرز پرشین نگار ، نوین کاسپین آتیه صبا ، رها درمان مهر پارسه تا رئسای هیت مدیره آرا مهر تیام ، نوآوران زیگما گرفته تا مدیران فروش و منابع انسانی و … شرکت های نامدار دیگر همه در این دوره کنار هم جمع شدند تا ارزش افزوده ای به نام تغییر نگرش در مدیریت را در کنار دیگر مباحث عمومی و تخصصی مدیریت به دانسته های خود بیافزایند.

این دوره با خیر مقدم و سخنرانی سرکار خانم دکتر شهنواز مدیر آموزش مدرسه عالی کسب و کار ماهان شروع شد و بعد از معرفی و آشنایی دانشپذیران با یکدیگر، اهداف کلی دوره و چکیده ای از آنچه در این دوره تدریس خواهد شد توضیح داده شد . به رسم همیشگی ماهان شروع دوره، با پذیرایی از دانش پذیران و  فوت کردن شمع کیک مخصوص شروع کد 206 دوره MBA آغاز شد که با حضور گرم جناب آقای حسینیان مجری توانمند کشور شیرینی و حلاوت خاصی به خود گرفت.

از صمیم قلب به تمامی دانشپذیران کد 206 دوره MBA ماهان خوش آمد میگوییم و مطمئن هستیم که در جشن پایان دوره شیرین کام فارغ التحصیلی این بزرگواران خواهیم بود و مهمتر از آن از تاثیرات و تغیرات مثبت به وجود آمده در کسب و کار این عزیزان بار دیگر به خود خواهیم بالید.

تصاویر شروع دوره MBA کد 206

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *