برگزاری دویست و یازدهمین دوره MBAحضوری ماهان

برگزاری دویست و یازدهمین دوره MBAحضوری ماهان

سالی که یک عمر برایشما باقی خواهد ماند . این فقط یک شعار نیست بلکه تجربه عملی است که فارغالتحصیلان دوره های قبلی به آن اذعان دارند  . دوره MBA  کد 211 مدرسه عالی کسب و کار ماهان 16 مهر ماه 1397 با حضوردانشپذیرانی که خود در عرصه کسب و کار حرف های بسیاری برای گفتن دارند شروع شد .از مدیر عامل شرکت های بزرگ و روئسای هیت مدیره گرفته تا مدیران فروش و منابعانسانی و … شرکت های نامدار، همه در این دوره کنار هم جمع شدند تا ارزش افزودهای به نام تغییر نگرش در مدیریت را در کنار دیگر مباحث عمومی و تخصصی مدیریت بهدانسته های خود بیافزایند .

دوره با خیر مقدم وسخنرانی سرکار خانم دکتر شهنواز مدیر آموزش مدرسه عالی کسب و کار ماهان شروع شد وبعد از معرفی و آشنایی دانشپذیران با یکدیگر، اهداف کلی دوره و چکیده ای از آنچهدر این دوره تدریس خواهد شد توضیح داده شد .

جناب آقای حسینیان مجریتوانمند کشورمان ادامه دهنده مراسم شروع دوره بودند که با حضور گرمشان و توضیحاتمبسوط در مورد دوره MBAانرژی مثبت دو چندانیبه جمع دانش پذیران بخشیدند .

از صمیم قلب به تمامی دانشپذیراندوره کد 211 MBA ماهان خوش آمد میگوییمو مطمئن هستیم که در جشن پایان دوره شیرین کام فارغ التحصیلی این بزرگواران خواهیمبود و مهمتر از آن از تاثیرات و تغیرات مثبت به وجود آمده در کسب و کار این عزیزانبار دیگر به خود خواهیم بالید.

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *