برگزاری سمینار آموزشی مذاکرات هیپنوتیزمی فروش

برگزاری سمینار آموزشی مذاکرات هیپنوتیزمی فروش

در ابتدای این سمینار آموزشی که در روز یکشنبه مورخ 23 آبانماه 95 با حضور اعضای اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی فلزی در تالار فرهنگیان برگزار گردید ، جناب آقای فریدون نصیری ریاست هیئت مدیریه این اتحادیه کسب مهارت و توانمدی های مورد نیاز در اعضا و نیز جلب رضایت مشتریان و توجه به خدمات پس از فروش را به دو بال هواپیمایی تشبیه نمود که هدف آن توسعه و ارتقاء کسب و کار تک تک اعضای اتحادیه است .

ایشان با بیان این نکته که هیئت مدیره اتحادیه مصمم هستند که به منظور رونق کسب و کار اعضا با برنامه ای بلند مدت و ریشه ای از طریق توجه به امر آموزش در راستای توانمند سازی اعضا اقدام نمایند ، این نکته را یکی از تمایز های این اتحادیه با سایر اتحادیه های کشور دانستند . آقای نصیری با اشاره به تفاهم نامه منعقد شده میان اتحادیه و مدرسه عالی کسب و کار ماهان بعنوان برترین برند آموزشی کشور ، اعضای اتحادیه را به بهره مندی مناسب از بستر ایجاد شده طبق این تفاهم نامه دعوت نمودند . در ادامه برنامه مسئولین مدرسه عالی کسب و کار ماهان ضمن معرفی دقیق خدمات مدرسه عالی کسب و کار ماهان ، تمایز ها و مزیت های دوره های مدیریتی را بیان داشتند و به تشریح اهداف این همکاری پرداختند.

همچنین در این سمینار آموزشی جناب آقای نیما کیمیایی ، از اساتید موسسه آموزش عالی آزاد ماهان با همکاری شرکت کنندگان کارگاه آموزشی مذاکرات هیپنوتیزمی فروش را برگزار نمودند . در این کارگاه آموزشی که با استقبال شرکت کنندگان مواجه شد تکنیک های موفقیت در فروش به صورت کاربردی – مهارتی به شرکت کنندگان منتقل گردید . لازم به ذکر است براساس تفاهم نامه منعقد شده بین مدرسه عالی کسب و کار ماهان و اتحادیه صنف فروشندگان لوازم خانگی فلزی ، اعضای این اتحادیه می توانند با شرایط ویژه از خدمات آموزشی این موسسه آموزشی بهره مند شوند.

اعضای محترم اتحادیه می توانند با برقرای تماس با دفتر این اتحادیه واقع در خیابان سعدی شمالی – مقابل مسجد قائم – ساختمان250- -طبقه سوم – واحد5 با شماره تماس 77610584 و یا ارتباط با مدرسه عالی کسب و کار ماهان به نشانی سهروردی شمالی ، خیابان میرزای زینالی شرقی ، پلاک 51 و یا تماس با شماره 88401313 از جزییات این همکاری آموزشی مطلع گردند.

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.