آغاز اولین دوره DBA ماهان در مرکز تبریز

جشن افتتاحیه چهارمین دوره DBA ماهان

در آخرین روزهای برف ریزان سال 91 با حضور گرم اساتید به نام و مجرب علم مدیریت ایران و مدیران عالی و ارشد سازمانهای خصوصی و دولتی در مرکز همایشهای مجموعه فرهنگی-ورزشی انقلاب برگزار شد. در این هم اندیشی که به بهانه بیان اهداف و چشم انداز دوره و همچنین معارفه مدیران و مصاحبه علمی آنها برگزار شد، جناب آقای پروفسور ناصر میرسپاسی پدر علم مدیریت منابع انسانی و استراتژی ایران به عنوان مدیرگروه DBA مدرسه عالی کسب وکار ماهان از اهداف و چشم انداز گروه DBA سخنرانی نمودند.

 

 

ایشان ضمن بیان ویژگیهای دوره DBA در خصوص سختگیریهای گروه DBA ماهان در حسن کیفیت اجرای دوره اظهاراتی را بیان فرمودند و در پایان به توانمندیهای گروه DBA Mahan Business School,جهت اجرای دوره هایی قابل رقابت با Harvard Business School اشاره فرمودند.

 

 

در این گردهمایی پروفسور حمید ساعتچی ، مدیر گروه روانشناسی مدیریت ماهان از چشم انداز گروه DBA در خصوص توسعه بهبود سازمانی و آسیب شناسی سازمانی سخن گفتند. در ادامه پدر علم بازاریابی ایران ،جناب آقای دکتر عبدالحمید ابراهیمی در باب اهمیت تحقیقات بازاریابی و تحقیقات بازار به عنوان دو مقوله مجزا و بسیار مهم در دوره DBA ماهان نکاتی را اشاره فرمودند.

 

 

جناب آقای مهندس هادی سیاری ریاست مدرسه عالی کسب وکار ماهان نیز از شروعی دوباره و تغییر نگرشی دوباره سخن گفته و بیانات خود را با این جمله به پایان رساندند که: “وقت است که عاملان تغییر خود به تغییر بیاندیشند.”

 

 

دکترشهریار شفیعی استاد بنام مدیریت برند در خصوص توسعه نگرش و برند فردی و دکتر علی شایق تنها یکه تاز Business ethics در ایران در خصوص مدیریت بر مبنای ارزش سخنرانی کردند. در پایان این مراسم مدیران محترم دانشپذیر DBA ماهان به معرفی پستهای اجرایی و رزومه حرفه ای خود پرداختند که این معارفه همراه بود با چالشی فراموش نشدنی از سوی اساتید محترم و شورای سیاستگذاری گروه DBA ماهان.

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.