جشن فارغ التحصیلی برخی از دانشپذیران ماهان برگزار شد

جشن فارغ التحصیلی برخی از دانشپذیران ماهان برگزار شد

دانشپذیران چهار دوره آموزشی ماهان فارغ التحصیل شدند

 

برخی از دانشپذیران ماهانی امروز دوشنبه 21بهمن‌ماه در جشن فارغ‌التحصیلان که در مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان برگزار شد، حضور به هم رساندند. در این مراسم دانشپذیران دوره‌های MBA، دیجیتال مارکتینگ، فروشندگی حرفه‌ای و پرورش Coach حرفه‌ای ماهان به همراه آقای دکتر شهبازی قائم‌مقام مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان و خانم دکتر شهنواز مدیر آموزش مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان حضور داشتند.

 

در ابتدا آقای شهبازی با ارائه مقدمه‌ای از دوره‌ها بر این نکته تأکید داشتند که امروز بر همه روشن شده که تنها اخذ مدارک علمی از مؤسسات و دانشگاه‌های مختلف پاسخگوی نیاز دانشجویان، فضای کسب‌وکار و بازار نخواهد بود. آنچه در این فضای رقابتی می‌تواند همراه دانشپذیران باشد و در کنار آن نیازهای بازار را نیز تأمین کند، کسب مهارت است. رسالتی که مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان تمرکز خود را بر آن بنا نهاده است.

 

در ادامه آقای شهبازی ضمن تبریک به دانشپذیران ماهانی، خاطرنشان کردند که با پایان این دوره‌ها، ارتباط ماهان با دانشپذیران قطع نخواهد شد و تیم ماهان تا رسیدن به اهداف نهایی در کنار آنها خواهد بود. ماهان مفتخر است که میزبان دانشپذیرانی بوده که علاوه بر کسب موفقیت‌ در صنایع مختلف کشور، قادر به راه‌اندازی کسب‌وکارها و استارتاپ‌هایی در کشورهای خارجی نیز شده‌اند. 

همچنین آقای عظیمی مشاور ارشد دوره‌ DBA ماهان برای پاسخگویی به سؤالات دانشپذیران حاضر شدند و توضیحاتی را در ارتباط با این دوره‌ ارائه دادند.

 

در پایان نیز آقای دکتر شهبازی و خانم دکتر شهنواز به دانشپذیران گواهی‌نامه‌های پایان دوره –گواهی‌نامه وزارت علوم و گواهی‌نامه ماهان- را اهدا کردند.

دانشپذیران ماهانی امروز دوشنبه 21بهمن‌ماه در جشن فارغ‌التحصیلان

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطلب