جلسه دکتر صدر با جناب آقای مهندس سیاری در زمینه MBA SPORT

جلسه دکتر صدر با جناب آقای مهندس سیاری در زمینه MBA SPORT

دکتر حمید رضا صدر دانش آموخته ی کارشناسی اقتصاد و کارشناسی ارشد شهرسازی از دانشگاه تهران و مقطع دکترا از دانشگاه لیدز

 

تدریس در رشته سینما در دانشکده هنرهای زیبا از جمله فعالیت های علمی ایشان است اما بیشتر شناخت عمومی و معروفیت ایشان را می توان به کارشناسی برنامه های ورزشی و پخش مسابقات فوتبال ارتباط داد. البته این نه به جهت حضور در برنامه های ورزشی بلکه به دلیل قدرت او در هنگام گفتار، ادبیات و حرکات دست خاص اوست و گویش منحصربه‌فردی را نیز داراست.او آثار زیادی را در زمینه فرهنگی و اجتماعی و صنعتی بودن ورزش به چاپ رسانده که می توان به آثاری همچون نیمکت داغ, روزی روزگاری فوتبال, یونایتد نفرین شده, پسری روی سکوها,  اشاره کرد.

اگرچه صدر درباره تاریخ فوتبال اطلاعات زیادی ارائه می‌دهد، به گفته خودش نسبت به دیدگاه بازیکنان و مربیان حرفه‌ای فوتبال «در سیاره دیگری به سر می‌برد و دیدگاه متفاوت و جامعه مدارانه ای به رویدادهای ورزشی به خصوص فوتبال دارد. این همان نکته ای است که نقطه مشترک او و خانواده ماهان شد و باعث بسی خوشحالی که از ایشان و مطالعات بیشمارش در MBA Sport  ماهان در اینده ی نزدیک استفاده کرد.

در جلسه ای که با مهندس سیاری ریاست خانواده ماهان داشتند نسبت به مسایل مختلف در زمینه صنعتی سازی ورزش ، پرورش مدیران ورزشی ، اختلاف سطح بین مدیران ورزشی در ایران و سایر کشورها و چگونگی ایجاد شرایط مطلوب برای مدیران بحث و گفتگو شد و مقرر گردید از دانش دکتر صدر برای پرورش مدایران ورزشی در بخش MBA Sport خانواده ماهان استفاده نمود.

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *