سومین دوره آنلاین مدیرعامل حرفه‌ای ماهان

دوره آنلاین مدیرعامل حرفه ‌ای کد 3 برگزار شد.

در دوران رکود چگونه کسب‌وکارمان را توسعه دهیم؟


سومین دوره آنلاین مدیرعامل حرفه‌ای که نوزدهمین دوره آنلاین سال جاری مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان است روز یکشنبه 26 مرداد برگزار شد. در مراسم معارفه این دوره خانم دکتر شهنواز معاونت آموزش، آقای تقی پور مدیر دپارتمان آموزش‌های مجازی و آقای راد مدیر توسعه کسب‌وکار ماهان حضور داشتند. دانشپذیران این دوره از بین مدیران عامل کسب‌وکارهای مختلف و از اقصی نقاط کشور به‌صورت مجازی در کلاس آنلاین این دوره حضور یافتند.

مسیر آموزش مدیرعامل حرفه‌ای

خانم دکتر شهنواز معاونت آموزش ماهان در ابتدای این مراسم ضمن خیرمقدم به دانشپذیران دوره نکات آموزشی و مسیر 120 ساعته این دوره را برای دانشپذیران تشریح کردند. خانم دکتر شهنواز ضمن ارائه تلاش‌های صورت گرفته در ماهان به منظور بهبود کیفیت مستمر دوره آنلاین مدیرعامل حرفه‌ای خاطر نشان کردند: اساتید انتخاب شده دوره ضمن برخورداری از دانش روز و تخصصی در هر زمینه، دارای سابقه طولانی مدیریت و فعالیت موفق در صنایع مختلف هستند. همچنین دانشپذیران دوره نیز تجارب چندین ساله مدیریتی را در کارنامه خود دارند. بنابراین دانشپذیران باید از مباحث مطروحه به بهترین شکل ممکن بهره گیرند؛ آنچه را که می‌آموزند با تجارب خود تطبیق داده و مورد بحث و بررسی قرار دهند تا بستر مشارکت در کلاس فراهم شود که این موضوع خود منجر به افزایش دانش کاربردی در دانشپذیران خواهد شد. ایشان در ادامه تأکید کردند که تمامی تکنیک‌هایی که در کلاس آموزش داده می‌شود لازم است به‌صورت مستمر تکرار و تمرین شود، توسط دانشپذیران در محیط کارشان پیاده‌سازی شود و بازخوردی که می‌گیرند را در کلاس به اشتراک بگذارند تا چرخه کسب و انتقال دانش تکمیل شود.

آقای راد مدیر توسعه کسب‌وکار ماهان نیز ضمن ارائه توضیحاتی در ارتباط با چگونگی شکل‌گیری دوره خاطر نشان کردند: تغییر و تحولات در دنیای امروز به‌سرعت در حال رخ دادن است، بدیهی است که این موضوع باعث تغییر فضای کسب‌وکار می‌شود. سازمانی در این فضای متغیر موفق خواهد بود که به‌سرعت خود را با این تغییرات تطبیق داده و فرصت‌ها و تهدیدهای فضای حاکم بر اقتصاد را نسبت به رقبا زودتر تشخیص داده و به‌تبع آن تصمیمات درستی اتخاذ کند. ایشان در ادامه افزود: دوره آنلاین مدیرعامل حرفه‌ای ماهان به منظور توانمندسازی مدیران عامل و صاحبان کسب‌وکارها و کمک به آنها برای اتخاذ تصمیمات درست در فضایی که همراه با نا اطمینانی و عدم قطعیت است طراحی و پیاده‌سازی شده است. دوره‌ای که با رویکرد «مدیریت بحران» در حال برگزاری است. آقای راد در پایان بر نقش مهم شبکه‌سازی و ارتباط گرفتن با سایر مدیران عامل تأکید کرد، بستری که بهره‌گیری از آن، نتایج مطلوبی را برای دانشپذیران به ارمغان خواهد آورد.

دوره‌های آنلاین ماهان

مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان (Mahan Business School) به‌عنوان اولین مدرسه کسب‌وکار در کشور هم‌زمان با تغییر فضای کسب‌وکار و لزوم رعایت فواصل اجتماعی در کشور، امکان حضور آنلاین در تمامی دوره‌های مدیریتی خود را فراهم کرده است تا بدین‌صورت صاحبان کسب‌وکارها، مدیران عامل، مدیران ارشد و فعالین حوزه‌های مختلف بتوانند فارغ از محدودیت‌های مکانی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، در دوره‌های مدنظرشان به‌صورت آنلاین شرکت کنند. علاقه‌مندان به کسب اطلاعات تکمیلی از زمان و شرایط حضور در دوره‌ها می‌توانند به صفحه «تقویم آموزشی دوره‌های آنلاین 99» و برای دوره آنلاین CEO نیز به صفحه «دوره آنلاین مدیرعامل حرفه‌ای» مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطلب