دوره آنلاین مدیر بازاریابی حرفه ‌ای کد 1 ماهان

دوره آنلاین مدیر بازاریابی حرفه ‌ای کد 1 برگزار شد

از بازاریابی تا مدیریت بازاریابی حرفه‌ای

 


روز دوشنبه 26 خرداد ماه نهمین دوره آنلاین ماهان و کد یک دوره آنلاین مدیر بازاریابی حرفه‌ای با حضور آقای دکتر نظری مهرابی کوردینیتور دوره، آقای دکتر مولایی از اساتید ماهان، آقای تقی پور مدیر دپارتمان آموزش‌های مجازی و آقای راد مدیر توسعه کسب‌وکار ماهان برگزار شد. معارفه این دوره به‌منظور آشنا شدن دانشپذیران با یکدیگر و نیز فضای آموزشی ماهان و ارائه توضیحات و نکات آموزشی برگزار و در انتهای آن نیز اولین کلاس مارکتینگ با تدریس آقای دکتر مولایی آغاز شد.

دوره آنلاین مدیر بازاریابی حرفه‌ای ماهان

مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان (Mahan Business School) به عنوان اولین مدرسه کسب‌وکار در ایران از سال 1384 دوره‌های آموزشی کاربردی خود را برگزار می‌کند. دوره آنلاین مدیر بازاریابی حرفه‌ای (لینک ثبت‌نام دوره) به عنوان یکی از دوره‌های جامع مشتمل بر 90 ساعت و در طول چهار ماه برگزار می‌شود. اصول بازاریابی، تحقیقات بازار، استراتژی‌های بازار، مدیریت برند و طراحی و تدوین مارکتینگ پلن هر کدام در 12 ساعت و آشنایی با ابزارهای مارکتینگ، طراحی کمپین تبلیغاتی و رفتار مصرف کننده در هشت ساعت و مارکتینگ متریکس نیز در شش ساعت، سرفصل‌های دوره آنلاین مدیر بازاریابی حرفه‌ای ماهان را تشکیل می‌دهد.

اهداف دوره مدیر بازاریابی حرفه‌ای

آقای دکتر نظری مهرابی طراح و کوردینیتور دوره مدیر بازاریابی حرفه‌ای در معارفه این دوره ضمن خوشامدگویی به دانشپذیران خاطرنشان کردد که دوره حاضر با هدف پرورش مدیران حرفه‌ای مارکتینگ در سال 97 طراحی و اجرا شده تا بتواند به نیاز بازار و کسب‌وکارها برای استفاده از دانش مدیران حرفه‌ای مارکتینگ پاسخ مناسب دهد. آقای دکتر نظری مهرابی در ادامه افزود که مارکتینگ در سازمان‌ها و شرکت‌های مختلف کشور مراحل ابتدایی خود را سپری می‌کند و تا رسیدن به بلوغ کامل مسیر طولانی را در پیش دارد؛ مدیر مارکتینگ و فرایند مارکتینگ از نیازهای در حال رشد بازار است که دوره مدیر بازاریابی حرفه‌ای نیز به‌منظور پاسخ به این نیاز طراحی شده است. دکتر نظری مهرابی در پایان با اشاره به محتوای آموزشی دوره خاطرنشان کرد در این دوره تلاش شده تا تمام ماژول‌های موردنیاز تهیه و با کمک اساتید مجرب به دانشپذیران آموزش داده شود. همچنین در پایان دوره از دانشپذیران انتظار می‌رود تا پروژه پایانی خود را به عنوان یک «مارکتینگ پلن» از کسب‌وکاری که انتخاب می‌کنند انجام و در حضور اساتید یا به‌صورت آنلاین به دفاع از آن بپردازند.

 

آقای راد مدیر توسعه کسب‌وکار ماهان نیز در این راستا با اشاره به اهمیت مارکتینگ برای کسب‌وکارها بخصوص در شرایط فعلی افزود: «دوره مدیر بازاریابی حرفه‌ای ماهان همچون سایر دوره‌ها طبق مدل آموزشی مشخص ماهان که بر خلق شایستگی‌های کلیدی تأکید دارد تدریس می‌شود. ابزار شایستگی که بر چهار محور دانش کاربردی، مهارت، تجربه و تغییر نگرش استوار است. این محورها در طول دوره مورد توجه قرار خواهند گرفت و تلاش می‌شود دانشپذیران در انتهای دوره به نحو مطلوبی به‌تمامی این توانایی‌ها مجهز شوند تا بتوانند سطح سازمان و کسب‌وکارشان را ارتقا داده و مسیر پیشرفت آن را هموار کنند». آقای راد در ادامه اضافه کرد که دوره مدیر حرفه‌ای مارکتینگ به‌طوری طراحی شده تا دانشپذیران بتوانند داده‌های بازار و مشتریان را به‌درستی تحلیل کرده و برنامه‌های مطلوب را متناسب با شرایط بازار و منطبق با فضای کسب‌وکار طراحی و اجرا کنند و بتوانند تصمیماتی با قاطعیت و سرعت بیشتر اتخاذ کنند. اهمیت پروژه‌ها در این دوره در کنار فرصت‌هایی که برای خلق شبکه ارتباطی مهیا است دو نکته‌ای است که دانشپذیران باید به‌منظور بهره‌گیری بهتر از دوره در نظر داشته باشند.

دوره‌های آنلاین ماهان

مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان به‌منظور حفظ سلامت جامعه و اهمیت فاصله‌گذاری اجتماعی تمامی دوره‌های خود را در فصل بهار به‌صورت آنلاین برگزار می‌کند. دوره‌های آنلاین DBA، MBA و سایر دوره‌های جامع همچون مدیرعامل حرفه‌ای، مدیر فروش حرفه‌ای، مدیر مارکتینگ، مدیر دیجیتال مارکتینگ، توسعه فردی، پرسونال برندینگ و … هم‌اکنون در حال ثبت‌نام و پذیرش هستند؛ علاقه‌مندان برای ثبت نام در دوره مدیر بازاریابی حرفه‌ای می‌توانند به صفحه «ثبت نام دوره مدیر بازاریابی حرفه ای» و برای آشنایی با سایر دوره‌ها به صفحه «تقویم دوره‌های بهار 99» مراجعه کنند و از آخرین اخبار دوره‌ها مطلع شده و در صورت تمایل از مشاوره کارشناسان و مشاوران تخصصی ماهان استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطلب