دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ کد 2 ماهان

دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ کد 2 برگزار شد

پیش‌نیازهای مدیریت در بازاریابی دیجیتال

دومین دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ ماهان در سال 1399 امروز دوشنبه دوم تیرماه برگزار شد. مراسم معارفه این دوره با هدف خوشامدگویی به اعضای جدید خانواده ماهان، آشنا کردن دانشپذیران با محیط آموزشی ماهان، توضیح موارد و نکات آموزشی مرتبط با دوره و از همه مهم‌تر آشنا شدن دانشپذیران با یکدیگر برگزار شد تا بدین‌صورت در دوره‌های آنلاین ماهان نیز همچون دوره‌های حضوری امکان شبکه‌سازی و برقراری ارتباط بین دانشپذیران میسر باشد. دکتر ناصر حجتی کوردینتیور دوره، آقای تقی پور مدیر دپارتمان آموزش‌های مجازی و آقای راد مدیر توسعه کسب‌وکار ماهان از جمله حاضران در این مراسم بودند. اولین کلاس دانشپذیران این دوره نیز با تدریس آقای حامد وثوقی در پایان مراسم معارفه برگزار شد.

دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ

مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان (Mahan Business School) به‌عنوان اولین مدرسه کسب‌وکار کشور با بیش از یک دهه تجربه در برگزاری دوره‌های آموزشی به صورت حضوری و آنلاین؛ در حالی دومین دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ را در سال 1399 برگزار می‌کند که بیش از این نیز بیش از 10 دوره دیجیتال مارکتینگ را برگزار کرده است. آقای دکتر حجتی دراین‌باره می‌گوید: «دوره‌های مدیر دیجیتال مارکتینگ امسال و سرفصل‌های تدریسی آن با توجه به شرایط و فضای خاص حاکم بر کسب‌وکارها به نوعی بازطراحی شده است تا بتواند با نیازهای روز کسب‌وکارها منطبق باشد و مدیران دیجیتال مارکتینگ را به توانایی حل مسئله در چنین موقعیت‌های خاصی مجهز کند». آقای دکتر حجتی در ادامه با تأکید بر عنوان «مدیر دیجیتال مارکتینگ» افزود: «هدف دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ تنها آموزش ابزارهای دیجیتال برای بازاریابی نبوده بلکه در کنار این موضوعات توجه و بخش اصلی دوره بر آموزش استراتژی و مهارت‌های مدیریتی در زمینه دیجیتال مارکتینگ متمرکز است». دکتر حجتی در پایان ضمن اشاره به کاربردی بودن دوره خاطر نشان کرد: « در پایان برای پیشبرد بهتر اهداف و پیاده‌سازی مباحث تئوری دوره از منتورهای مجرب بهره خواهیم گرفت تا دانشپذیران بتوانند هر کدام مسائل بازاریابی دیجیتال مرتبط با کسب‌وکارشان را به خوبی تحلیل و به صورت عملی مورد بررسی قرار دهند».

دوره‌های آنلاین ماهان

مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان در راستای رسالت همیشگی خود که همان آموزش بر مبنای علم، مهارت و هنر مدیریت است به منظور پاسخگویی به نیازهای آموزشی جامعه مدیریتی و کسب‌وکارهای کشور در سال 1399 تمامی دوره‌های خود را به صورت آنلاین برگزار می‌کند تا دانشپذیران از همه کشورهای دنیا و اقصی نقاط کشور قادر باشند در این دوره‌ها شرکت کنند. علاقه‌مندان به شرکت در دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ ماهان می‌توانند به صفحه «ثبت‌نام دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ» مراجعه کرده و با تکمیل فرم انتهای صفحه با کارشناسان ماهان در ارتباط باشند. همچنین افرادی که تمایل دارند اطلاعات بیشتری از دوره‌های آنلاین در حال ثبت‌نام ماهان به دست آورند می‌توانند با کلیک بر «لینک تقویم آموزشی ماهان در سال 1399» به صفحه تقویم آموزشی مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطلب