ماهان
مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان
دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ کد 3 ماهان

دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ کد 3 برگزار شد

فهرست مطالب

از مدیریت تا راه‌اندازی کسب‌وکار

سومین دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ ماهان روز سه‌شنبه هفتم مردادماه با برگزاری مراسمی یک ساعته تحت عنوان «معارفه دوره» آغاز شد. این دوره 17مین دوره آنلاینی است که مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان در سال جاری برگزار کرده است. آقای دکتر علی ناصر حجتی کوردینیتور و مدیر گروه دوره، آقای تقی پور مدیر دپارتمان آموزش‌های مجازی ماهان و آقای راد مدیر توسعه کسب‌وکار ماهان ازجمله حاضران سومین دوره آنلاین ماهان در سال جاری بودند. آشنایی دانشپذیران با یکدیگر، آشنایی با سوابق حرفه‌ای هر کدام و صنایعی که در آن فعالیت می‌کنند از جمله اهداف برگزاری این مراسم بود تا بدین ترتیب مسیر به اشتراک‌گذاری تجارب دانشپذیران و استفاده از تجارب اساتید هموارتر باشد و با اتکا به سوابق آموزشی ماهان، بیشترین بازدهی و یادگیری را برای دانشپذیران به ارمغان آورد.

اساتید دوره مدیر دیجیتال مارکتینگ چه کسانی هستند؟

در ابتدای این مراسم جناب دکتر حجتی کوردینیتور دوره ضمن اشاره به چگونگی انتخاب مطالب و محتوای آموزشی دوره بر این نکته تاکید داشتند که هماهنگی و انسجام بین هر ساعت از محتوای آموزشی کاملا رعایت شده تا در کنار پوشش مطالب و موضوعات مختلف هدف نهایی دوره قابل دستیابی باشد. در ادامه دکتر حجتی اظهار داشتند که علاوه بر 99 ساعت آموزش دوره مدیر دیجیتال مارکتینگ، بین 12 تا 16 ساعت نیز به منتورشیپ اختصاص خواهد یافت تا بدین‌صورت دانشپذیران قادر باشند علاوه بر کسب دانش و آموزه‌های دیجیتال مارکتینگ، به‌صورت تجربی و کاربردی این دانش را به کار برده و مهارت‌های بیشتری به دست آورند.

در پایان آقای راد مدیر توسعه کسب‌وکار ماهان نیز ضمن خوشامدگویی به دانشپذیران سومین دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ ماهان خاطرنشان کردند که دانشپذیران برای بهره‌گیری هر چه ‌بهتر از دوره حاضر لازم است تا از فضای آموزشی ماهان و نیز برنامه‌های متنوعی که در این راستا تدارک دیده شده استفاده کنند و از فرصت ارتباطی منحصربه‌فردی که ماهان به وجود آورده در بهترین شکل ممکن بهره ببرند.

دانشپذیران سومین دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ ماهان

این دوره همچون سایر دوره‌های ماهان میزبان دانش‌پذیرانی از اقصی نقاط کشور بود که هر کدام دارای چندین سال سابقه مدیریتی موفق در حوزه کاریشان هستند. دانشپذیرانِ اکثرا جوانی که با سمت‌های مدیرعامل، مدیر فروش، مدیر بازرگانی، کارشناس و کارمند و از صنایع مختلفی همچون نفت و گاز، فروشگاه‌های اینترنتی، پخش محصولات غذایی، صنعت زیبایی، رسانه و … در بستری آنلاین در یک دوره مدیریتی دیجیتال مارکتینگ دور هم جمع شده‌اند. از بین این دانشپذیران بسیاری نیز کسب‌وکار نوپای خود را راه‌اندازی کرده و یا در حال پیاده‌سازی آن هستند و دوره مدیر دیجیتال مارکتینگ ماهان را انتخاب کرده تا مسیر حرفه‌ای خود را در دنیای دیجیتال با همت بیشتری طی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *