لوگو ماهان

مجله کسب و کار ماهان

دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ کد 4

دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ کد 4 برگزار شد

فهرست مطلب

آنچه در دوره آنلاین بازاریابی دیجیتال گفته می‌شود

روز یکشنبه 23 شهریور ماه 1399 مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان بیست و پنجمین دوره آنلاین خود را برگزار کرد. دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ که پیش‌ازاین در ماهان به‌صورت حضوری برگزار می‌شد در سال جاری به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود. این دوره چهارمین دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ ماهان در سال 1399 به شمار می‌رود. آقای دکتر علی ناصر حجتی کوردینتیور دوره، آقای تقی پور مدیر دپارتمان آموزش‌های مجازی و آقای راد مدیر توسعه کسب‌وکار ماهان در مراسم معارفه این دوره حضور داشتند.

دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ ماهان

آقای دکتر حجتی کوردینیتور دوره مدیر دیجیتال مارکتینگ ماهان پیش از آغاز اولین کلاس دوره به تشریح ماژول‌ها و سرفصل‌های درسی، معرفی اساتید، ویژگی‌ها و چشم‌انداز دوره پرداختند. ایشان به اشاره به این نکته که در انتخاب اساتید به سطح دانش و تجارب مدیریتی آنها تأکید ویژه شده خاطرنشان کردند: با توجه به لزوم آپدیت مستمر محتوا و مواد آموزشی دوره مدیر دیجیتال مارکتینگ؛ اساتیدی انتخاب شده‌اند که قادر باشند با اتکا به دانش و تجارب خود به‌خوبی محتوای آپدیت شده را مناسب با شرایط داخلی کسب‌وکارها تدریس کنند. ایشان در ادامه افزودند 99 ساعت محتوای آموزشی دوره در قالب سرفصل‌های زیر تدریس می‌شود: بازاریابی دیجیتال و سئو مارکتینگ هرکدام در 12 ساعت، مدیریت ارتباطات یکپارچه دیجیتال و مفاهیم کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ و ابزارهای کاربردی هرکدام در 9 ساعت، تفکر استراتژیک در دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، تحقیقات بازار و تحقیقات بازاریابی، برنامه‌ریزی مدل‌های کسب‌وکار در دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی محتوایی دیجیتال و طراحی وب‌سایت هرکدام در شش ساعت و مفاهیم کاربردی مارکتینگ، گیمیفیکیشن، دیجیتال برندینگ، داده‌کاوی و هک رشد هرکدام در سه ساعت.

ایشان در پایان خاطرنشان کردند که به‌منظور تسلط بر مفاهیم و مطالب ارائه‌شده علاوه بر محتوای آموزشی ذکر شده بالغ بر 12 تا 16 ساعت نیز به منتورشیپ اختصاص داده شده است.

بیست و پنجمین دوره آنلاین مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان

مدل آموزشی ماهان و دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ

آقای راد مدیر توسعه کسب‌وکار ماهان ضمن خوشامدگویی به دانشپذیران دوره به تشریح الگوی آموزشی ماهان و ویژگی‌های دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ پرداختند. ایشان بیان داشتند که سفر یادگیری دانشپذیران طی چهار مرحله به سرانجام می‌رسد. نخست کسب دانش کاربردی مهارتی و توسعه آن است. محتوا و سرفصل‌های دوره طبق ترند روز دنیا انتخاب شده و مطابق با نیاز مدیران و کسب‌و‌کارهای داخلی کشور بومی‌سازی شده است. انجام پروژه‌ها، تمرین‌های کلاسی، کیس استادی‌ها و طرح و حل مسائل سازمانی خود دانشپذیران مرحله بعدی است که با کمک اساتید و منتورهای مجرب انجام خواهد شد؛ نتیجه‌ای که پس از کسب دانش در این مرحله به دست خواهد آمد منجر به شکل‌گیری «مهارت» می‌شود. همچنین فراهم کردن فضای آموزشی کاربردی کلاس‌ها و انتخاب دانشپذیرانی با سطح تجارب مدیریتی کافی باعث می‌شود تا انتقال تجربه بین دانشپذیران و اساتید دوره ممکن شود. در نهایت مسیر ذکر شده با «تغییر نگرش مدیریت» که قول و تعهد ماهان است تکمیل می‌شود. ایشان در ادامه افزودند ارتباط ماهان با دانشپذیران پس از پایان دوره نیز همچنان برقرار است و باشگاه کسب‌وکار ماهان با کمک برنامه‌ها و رویدادهای در نظر گرفته شده؛ شبکه ارتباطی – تجاری شکل‌گرفته را مستحکم و گسترده‌تر می‌سازد.

دوره‌های آنلاین مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان

مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان (Mahan Business School) به‌عنوان اولین مدرسه کسب‌وکار کشور در سال جاری تمامی دوره‌های کاربردی مهارتی خود را به‌صورت آنلاین برگزار می‌کند. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به صفحه «تقویم آموزشی دوره‌های آنلاین سال 1399» مراجعه کرده و با تکمیل فرم انتهای صفحه از مشاوره تخصصی کارشناسان ماهان استفاده کنند. دوره «مدیر دیجیتال مارکتینگ» ماهان نیز اطلاعات تکمیلی را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *