لوگو ماهان

مجله کسب و کار ماهان

دوره آنلاین مدیرعامل حرفه‌ای CEO 15 مهر 99

دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ کد 5 برگزار شد

فهرست مطلب

نگاهی به مدل آموزشی دوره آنلاین مدیر بازاریابی دیجیتال ماهان

تاریخ شروع دوره: 23 مهر 99

تعداد دوره‌های آنلاین برگزار شده مدیر دیجیتال مارکتینگ در سال جاری: 5 دوره

تعداد دوره‌های حضوری برگزار شده مدیر دیجیتال مارکتینگ در ماهان: 11 دوره

پنجمین دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing Manager) مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان روز چهارشنبه 23 مهرماه با حضور آقای دکتر علی ناصرحجتی کوردینیتور دوره، آقای تقی پور مدیر دپارتمان آموزش‌های مجازی و آقای راد مدیر توسعه کسب‌وکار ماهان برگزار شد. در مراسم سه ساعته معارفه این دوره علاوه برای معرفی سرفصل‌ها، اساتید و موارد آموزشی، دانشپذیران با یکدیگر و محیط آموزشی ماهان نیز آشنا شدند تا بتوانند از قابلیت‌های بالقوه و موجود، نهایت استفاده را برده و در مسیر پیشرو بیشترین بهره را به دست آورند.

پنجمین دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing Manager) مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان روز چهارشنبه 23 مهرماه

سرفصل‌های دوره مدیر دیجیتال مارکتینگ ماهان

دکتر علی ناصرحجتی کوردینیتور دوره، ضمن خوشامدگویی به دانشپذیران پنجمین دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ ماهان به تشریح چگونگی طراحی دوره، سرفصل‌ها، چشم‌انداز و اتفاقاتی که قرار است طی دوره و بعد از آن رخ دهد پرداختند. ایشان با تأکید بر این نکته که محتوای دوره شامل مباحث تئوری، کلاس‌های کارگاهی، تمرین و پروژه‌ها است خاطرنشان کردند که تمامی سرفصل‌ها با توجه به انواع و اقسام ماژول‌های روز دنیا که در بیزنس اسکول‌های مطرح همچون بیزنس اسکول هاروارد تدریس می‌شود طراحی شده و نسبت به فضای کاری کشور کاستومایز و بومی‌سازی شده‌اند؛ بدیهی است تمامی سرفصل‌ها کاملاً مهارتی و کاربردی طراحی شده‌اند.

سرفصل‌های این دوره که در قالب 100 ساعت محتوای آموزشی طراحی شده شامل دروس بازاریابی دیجیتال و سئو مارکتینگ هر کدام در قالب 12 ساعت است. همچنین مفاهیم کمپین‌های دیجیتال مارکتینگ و ابزارهای کاربردی به همراه مدیریت ارتباطات یکپارچه دیجیتال نیز هر کدام طی 9 ساعت تدریس خواهد شد. تفکر استراتژیک در دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، برنامه‌ریزی مدل‌های کسب‌وکار در دیجیتال مارکتینگ، بازاریابی محتوایی دیجیتال مارکتینگ، طراحی وب‌سایت، موبایل مارکتینگ و اپلیکیشین مارکتینگ به همراه تحقیقات بازار و تحقیقات بازاریابی هر کدام در 6 ساعت تدریس می‌شوند. لازم به ذکر است که تحقیقات بازار و تحقیقات بازاریابی دو مفهوم کاملاً جداگانه هستند؛ همان‌طور که مشخص است تحقیقات بازار به بررسی شرایط بازار، سهم هر کدام از بازیگران در بازار، استراتژی‌ها و … می‌پردازد. حال آنکه تحقیقات بازاریابی مباحثی همچون چگونگی انجام تبلیغات، روش‌های جذب مشتری، طراحی کمپین‌های تبلیغاتی و … را در بر می‌گیرد. سایر کلاس‌های دوره 3 ساعته بوده و شامل مفاهیم کاربردی مارکتینگ، گیمیفیکیشین، دیجیتال برندینگ، داده‌کاوی و هک رشد است. لازم به ذکر است که بخش منتورینگ این دوره حداقل در 12 ساعت برگزار می‌شود و دانشپذیران مباحث تئوری به همراه تجارب و محتوایی که از سایر دانشپذیران و اساتید مجرب خواهند آموخت را به‌صورت عملیاتی و بر روی کسب‌وکار خودشان اجرا و پیاده‌سازی می‌کنند.

دکتر ناصرحجتی در پایان افزودند: پایان این دوره، تنها به معنای فارغ‌التحصیلی دانشپذیران و طی کردن کلاس‌های آموزشی است؛ ارتباط ماهان و اساتید دوره همچنان با دانشپذیران برقرار خواهد ماند و در ادامه مسیر نیز ماهان و اساتید دوره همچنان در کنار دانشپذیران خواهند بود و در صورت لزوم آنها را راهنمایی خواهند کرد.

مدل آموزشی دوره مدیر دیجیتال مارکتینگ

آقای راد مدیر توسعه کسب‌وکار ماهان، فضای آموزشی مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان به همراه مدل آموزشی دوره آنلاین مدیر بازاریابی دیجیتال را برای دانشپذیران تشریح کردند. در این دوره نیز همچون سایر دوره‌های آنلاین ماهان بر چهار اصلی کلیدی تأکید می‌شود و دوره طبق آن برگزار خواهد شد. اولین اصل کلیدی که آقای راد به آن اشاره کردند موضوع انتقال دانش کاربردی به دانشپذیران است. دانش به‌روزی که منطبق بر محتوای آموزشی مراکز علمی طراز اول دنیا است و نسبت به فضای کاری کشور شخصی‌سازی شده است. این دانش توسط اساتید مجربی که دارای تحصیلات مرتبط هستند تدریس می‌شود؛ اساتیدی که خود قبلاً در این حوزه‌ها فعالیت موفقی داشته‌اند. اصل دوم به موضوع مهارت می‌پردازد. مهارتی که طی دوره با انجام کیس استادی‌ها، پروژه‌ها و منتورینگ که در نظر گرفته شده به دست خواهد آمد. در این مرحله دانشپذیران دانش کاربردی را که فراگرفته‌اند به‌صورت عملیاتی پیاده‌سازی و اجرا خواهند کرد.

اصل سوم تجربه است؛ انتقال تجربه در مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان توسط اساتید مجربی که خود چندین سال فعالیت موفق در حوزه‌های مرتبط داشته‌اند و همچنین دانشپذیران باتجربه‌ای که برای این دوره انتخاب و گزینش شده‌اند صورت می‌گیرد.

اصل چهارم که شعار و تعهد ماهان است ایجاد تغییر نگرش مدیریت دانشپذیران است؛ ماهان به دانشپذیران دوره کمک خواهد کرد تا از سمت مدیریت سنتی به‌سوی مدیریت مدرن حرکت کنند و قادر باشند اولویت‌های فضای کسب‌وکار را تشخیص داده و منطبق با آن تصمیم‌گیری کنند.

دوره‌های آنلاین مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان

مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان (Mahan Business School) به‌عنوان اولین مدرسه عالی کسب‌وکار در کشور بیش از یک و نیم دهه سابقه برگزاری دوره‌های کاربردی مهارتی را در کارنامه خود دارد. دوره‌های مدیریتی ماهان در سال جاری به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود تا مدیران و صاحبان کسب‌وکار در کشور و خارج از کشور بتوانند ورای محدودیت‌های زمانی و مکانی در دوره‌های ماهان شرکت کنند و بتوانند روندهای بیزنسی روز دنیا و کشور را شناسایی کرده و با توجه به آن تصمیم‌گیری کنند. علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی از زمان برگزاری دوره‌ها به صفحه «دوره‌های آنلاین ماهان سال 99» و دوره مدیر بازاریابی دیجیتال به صفحه «دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ ماهان» مراجعه کنند و یا با کارشناسان ماهان تماس حاصل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *