دوره آنلاین MBA کد 34 برگزار شد

روز چهارشنبه 31 اردیبهشت‌ماه مراسم معارفه 34 امین دوره آنلاین MBA ماهان که پنجمین دوره آنلاین سال 99 بود، برگزار شد. در بین دانشپذیران MBA کد 34 که از اقصی نقاط کشور در این دوره شرکت کرده‌اند مدیران عامل، اعضای هیئت‌مدیره، مدیران ارشد، مدیران فروش و نیز صاحبان کسب‌وکارها و استارتاپ‌هایی حضور دارند که در کنار سوابق بالای فعالیتشان حال به دنبال کسب دانش کاربردی و مدیریتی روز هستند تا بیش‌ازپیش اهداف سازمانی و مسیر توسعه فردی‌شان را ادامه دهند. این مراسم با حضور آقای راد مدیر توسعه کسب‌وکار ماهان و آقای تقی پور مدیر دپارتمان آموزش‌های مجازی ماهان برگزار شد.

دوره MBA ماهان

مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان (Mahan Business School) به‌عنوان اولین مدرسه کسب‌وکار در ایران از سال 84 فعالیت‌های خود را آغاز کرده که تاکنون توانسته 240 دوره MBA را به‌صورت حضوری و امروز 34 امین دوره آنلاین MBA را برگزار کند. دوره MBA ماهان به‌منظور خلق فرصتی برای کسب دانش و مهارت‌های کاربردی و به‌روز در حوزه مدیریت کسب‌وکار طراحی و اجرا شده است. دوره مدیریت راهبردی کسب‌وکار تنها دوره آموزشی کشور به شمار می‌رود که با متد Case Study دانشگاه هاروارد برگزار شده و تلاش دارد تا تفکر خلاقانه، بررسی مسائل از ابعاد مختلف و حل مسئله را به مدیران آموزش دهد. سرفصل‌های دوره MBA در قالب 297 ساعت محتوای آموزشی و کاربردی با ترندهای کسب‌وکار در دنیا به روز شده و مطابق با خواست و نیاز مدیران ایرانی و نیز شرایط خاص بازار کشور بومی‌سازی می‌شود.

مخاطبان دوره آنلاین MBA کد 34

دانشپذیران این دوره نیز همانند دوره‌های قبلی نماینده‌هایی از صنایع مختلف همچون مهندسی پزشکی، حمل‌ونقل، کشاورزی، مواد غذایی، ساختمان و بازرگانی بودند. افرادی که با چندین سال سابقه مدیریت و فعالیت در این حوزه‌ها حال به دنبال افزایش دانش کاربردی و کسب مهارت‌های نو هستند تا با تلفیق این دو، عملکرد و بهره‌وری سازمان و خودشان را بالا ببرند.

آقای راد که از حاضرین این مراسم بود با اشاره‌ای به تاریخچه شکل‌گیری رشته MBA تأکید کرد: «حدود یک قرن پیش در کشور آمریکا افرادی که در یک زمینه خاص همچون فروش تخصص و تجربه داشتند پس‌ازآنکه به سمت‌های مدیریتی و مدیرعاملی می‌رسیدند با مشکل مدیریت و کنترل شرکت روبرو شدند. مشکلی که منجر به خلق دوره MBA شد تا به مدیران دانشی از تمامی حوزه‌ها و ساختار مرتبط با یک شرکت همچون تکنولوژی، فروش، بازاریابی، مباحث مالی، سرمایه‌گذاری و … ارائه و آموزش دهد، مشکلی که همچنان در بسیاری از کشورها از جمله ایران وجود دارد».

دوره MBA ماهان در قالب «چرخه بهبود مداوم» تلاش می‌کند تا با تأکید بر مثلت دانشپذیران، اساتید و محتوای آموزشی کارایی این دوره را روز به روز ارتقا دهد. استفاده از جدیدترین محتوای آموزشی دنیا که با شرایط حال حاضر کشور بومی‌سازی شده، به‌کارگیری اساتید مجرب و شناخته‌شده کشور در کنار خلق فضایی برای به اشتراک‌گذاری تجارب ارزشمند خود دانشپذیران که امکان اندیشیدن در کنار اندیشه‌ها را فراهم کرده، این هدف را دنبال می‌کند.

دوره‌های آنلاین ماهان در فصل بهار

مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان در کنار دوره‌های حضوری خود که از سال 1384 برگزار می‌شود، دوره‌هایی همچون DBA و MBA را نیز به‌صورت آنلاین برگزار می‌کند. حال با توجه به شیوع ویروس کرونا و شرایط خاصی که حاکم بر فضای کسب‌وکارها شده، مدرسه عالی کسب و کار ماهان امکان برگزاری آنلاین تمامی دوره‌ها در فصل بهار را نیز فراهم کرده است تا مدیران و صاحبان کسب و کارها قادر باشند در این دوره‌ها شرکت کنند. دوره آنلاین MBA 34 پنجمین دوره آنلاین سال 99 و دومین دوره آنلاین MBA ماهان است که امروز آغاز شد. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از دوره‌های در حال ثبت‌نام ماهان می‌توانند به صفحه تقویم آموزشی (لینک صفحه) مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطلب