دوره آنلاین MBA کد 35 ماهان

دوره آنلاین MBA کد 35 برگزار شد

افزایش محبوبیت دوره‌های آنلاین

شنبه 24 خردادماه مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان  35امین دوره آنلاین MBA خود را آغاز کرد؛ این دوره هشتمین دوره آنلاین سال 99 و سومین دوره آنلاین ام بی ای در سال جاری است. به رسم همیشگی ماهان قبل از شروع کلاس‌ها مراسمی تحت عنوان معارفه دوره برگزار می‌شود تا امکان آشنایی بیشتر دانشپذیران با همدیگر و البته فضای آموزشی مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان فراهم شود. آقای تقی پور مدیر دپارتمان آموزش‌های مجازی و آقای راد مدیر توسعه کسب‌وکار ماهان از جمله حاضران در این مراسم بودند.

دانشپذیران دوره آنلاین MBA کد 35

کد 35 دوره آنلاین ام بی ای ماهان همچون دوره‌های قبلی میزبان دانشپذیرانی از کشورهای خارجی و اقصی نقاط کشور بود. دانشپذیرانی که برخی از آنها فارغ‌التحصیل دانشگاه‌هایی از آمریکا، ژاپن و مالزی هستند و یا در حال حاضر در این کشورها و نیز کشورهایی همچون ارمنستان و عمان مشغول فعالیت هستند. یکی از دانشپذیران 30 ساله دوره آنلاین MBA می‌گوید: «من مدرک کارشناسیم را در سیاتل آمریکا گرفته‌ام و در حوزه صادرات محصولات دامی به کشورهای اروپایی و آمریکایی فعالیت دارم. رویکرد و نحوه فعالیت طرف‌های مقابل در مقایسه با شرکت ما کاراتر و سیستماتیک‌تر است؛ برای پر کردن این خلاء و حرفه‌ای کردن کسب‌وکارمان تصمیم به شرکت در دوره MBA ماهان گرفته‌ام». یکی دیگر از دانشپذیران که فارغ‌التحصیل دانشگاهی از کشور ژاپن است در مورد چرایی شرکت در دوره آنلاین چنین می‌گوید: «من به‌عنوان مدیر توسعه کسب‌وکار به‌صورت بین‌المللی و در کشور ژاپن فعالیت دارم. همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد تا بیش از مدتی که برنامه‌ریزی کرده بودم در ایران باشم. اکنون دوره آنلاین MBA ماهان را انتخاب کرده‌ام تا بتوانم در خارج از کشور نیز امکان ادامه دوره را داشته باشم».

اکثر دانشپذیران اما ساکن شهرهایی همچون تهران، اصفهان و مازندران هستند؛ دانشپذیرانی که به‌عنوان مدیرعامل و مدیر ارشد سازمان در صنایعی همچون مواد غذایی، رسانه، محصولات الکترونیکی، خودرو، صنعت گیاهان دارویی و … مشغول فعالیت‌اند. دانشپذیرانی که با مدرک‌هایی از کارشناسی گرفته تا دکتری تخصصی به دنبال کسب دانش کاربردی و مهارت در حوزه مدیریت کسب‌وکار هستند.

دوره آنلاین MBA ماهان

مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان (Mahan Business School) به‌عنوان اولین مدرسه کسب‌وکار در ایران تا امروز توانسته بیش از 240 دوره حضوری MBA (لینک صفحه ثبت‌نام دوره حضوری) و 35 امین دوره آنلاین MBA (لینک صفحه ثبت‌نام دوره آنلاین) را برگزار کند. دوره‌ای که برای تجهیز مدیران و کارشناسان تخصصی یک حوزه به دانش و مهارت‌های مدیریت یک کسب‌وکار شکل گرفته و با توجه به کاربردی بودن آن مورد استقبال قرار گرفته است. حسین راد با اشاره به خواستگاه ام بی ای در دنیا و فلسفه شکل‌گیری آن می‌گوید: «مدل آموزشی مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان طوری طراحی شده تا شایستگی‌های لازم و کلیدی را برای رهبری و مدیریت کسب‌وکار به ارمغان آورد. شایستگی‌هایی که بر چهار ستون دانش کاربردی، مهارت، تجربه و نگرش بنا خواهد شد. دراین‌بین تغییر نگرش مدیریتی قول ماهان به دانشپذیران است و در کنار سه ستون دیگر مهارت‌های لازم را برای مدیریت کسب‌وکار و پیشرفت سازمان فراهم خواهد کرد. این دوره به نحوی طراحی شده تا دانشپذیران را به تفکر سیستمی و نگاه استراتژیک و 360 درجه‌ای مدیریت مجهز کند. آقای راد در ادامه تأکید کرد آنچه در این دوره اتفاق خواهد افتاد تجهیز دانشپذیران به مهارت‌هایی است که هزینه آزمون‌وخطای تصمیماتشان را کاهش دهند؛ راه را از بیراهه تشخیص و مسیر هدف‌گذاری شده را در مدت‌زمان کوتاهی طی کنند. آقای راد در پایان با اشاره به اهمیت شبکه‌سازی و برقراری ارتباط با سایر دانشپذیران افزود: «باشگاه کسب‌وکار ماهان که برنامه‌های متنوعی از جمله سمینار، وبینار، استارت آپ گرایند، مووی نایت، کوله تجربه و … را برگزار می‌کند فضایی را برای شبکه‌سازی دانشپذیران فراهم کرده که لازم است به نحو مطلوب از آن بهره ببرند».

دوره‌های آنلاین ماهان

مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان در راستای حفظ سلامت جامعه و اهمیت فاصله‌گذاری اجتماعی تصمیم گرفته تا تمامی دوره‌های خود در فصل بهار را به‌صورت آنلاین برگزار کند. دوره‌هایی که در آن تلاش می‌شود تا در کنار مزایای آنلاین بودن، دانشپذیران را با یکدیگر و فضای آموزشی ماهان آشنا کرده و به بهترین شکل ممکن امکان شبکه‌سازی و ارتباط‌گیری را مهیا کند. دوره‌های آنلاین DBA، MBA و سایر دوره‌های جامع از جمله مدیرعامل حرفه‌ای، مدیر فروش حرفه‌ای، مدیر مارکتینگ، مدیر دیجیتال مارکتینگ، توسعه فردی، پرسونال برندینگ و … هم‌اکنون در حال ثبت‌نام و پذیرش هستند؛ علاقه‌مندان برای ثبت نام در دوره آنلاین MBA می‌توانند به صفحه «ثبت نام دوره آنلاین MBA» و برای آشنایی با سایر دوره‌ها به صفحه «تقویم دوره‌های بهار 99» مراجعه کنند و آخرین اطلاعات دوره‌ها را دریافت و در صورت تمایل از مشاوره کارشناسان و مشاوران تخصصی ماهان استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطلب