دوره آنلاین توسعه فردی کد یک ماهان

دوره آنلاین MBA کد 36 برگزار شد

از معرفی دوره تا شکل‌گیری شبکه ارتباط تجاری

روز یکشنبه 9 تیرماه مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان چهارمین دوره آنلاین MBA خود را در سال 1399 برگزار کرد؛ این دوره دوازدهمین دوره آنلاین امسال ماهان به شمار می‌رود. معارفه سی و ششمین دوره آنلاین MBA ماهان که میزبان دانشپذیرانی از اقصی نقاط کشور و نیز کشورهایی همچون ایتالیا و مجارستان بود با حضور خانم دکتر شهنواز معاونت آموزش، آقای تقی پور مدیر دپارتمان آموزش مجازی و آقای راد مدیر توسعه کسب‌وکار ماهان برگزار شد.

هدف از برگزاری مراسم معارفه دوره آنلاین MBA چیست؟

یکی از نقاط قوت دوره‌های ماهان که به پشتوانه گزینش و حضور دانشپذیرانی با سوابق مدیریتی و اجرایی بالا فراهم شده، امکان شبکه‌سازی و انتقال تجربه بین خود دانشپذیران است. یکی از اهداف مهم برگزاری مراسم معارفه دوره‌های آنلاین ماهان نیز در همین راستا بوده تا به دانشپذیران کمک کند ورای فاصله مکانی و ارتباط مجازی از پتانسیل‌های شبکه‌ ارتباطی که به آن وارد می شوند، استفاده کنند. در مراسم معارفه دوره‌های آنلاین ماهان دانشپذیران با کسب‌وکارها و حوزه‌های فعالیت یکدیگر و نیز سوابق مدیریتی و اجرایی هم آشنا شده و از فرصت‌های بالقوه به‌منظور ایجاد ارتباط و شروع همکاری از همان روز اول شروع دوره، استفاده می‌کنند. مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان در تمامی دوره‌های حضوری و آنلاین خود تلاش کرده تا زمینه و بستر ایجاد ارتباط بین دانشپذیران و شروع همکاری بین آنها را به بهترین شکل ممکن فراهم کند.

علاوه بر این دانشپذیران دوره آنلاین ماهان از روز اول به عضویت باشگاه کسب‌وکار ماهان درمی‌آیند. باشگاهی که در راستای اهداف ذکر شده تأسیس و امکان شبکه‌سازی و ایجاد ارتباط بین خانواده چند هزار نفری از فارغ‌التحصیلان دوره‌های پیشین MBA را برای دانشپذیران جدید خود فراهم می‌کند. برنامه‌های باشگاه کسب‌وکار ماهان شامل یک فنجان چای با طعم تجربه، StartUp Grind، Movie Night، کوله تجربه و سمینارهای مدیریتی مختلف است که به طور مداوم برگزار می‌شود. در مراسم معارفه دوره آنلاین MBA هر کدام از این برنامه‌ها در کنار مزایایی که می‌تواند به همراه داشته باشد برای دانشپذیران توضیح داده می‌شود.

یکی دیگر از اهداف برگزاری مراسم معارفه دوره‌های ماهان آشنا کردن دانشپذیران با محیط آموزشی ماهان، محتوا و نکات آموزشی دوره، ویژگی‌های دوره و ترسیم چشم‌اندازی که دانشپذیران در پایان دوره به آن می‌رسند، است. تا بدین صورت دانشپذیران با داشتن راهنمایی جامع از مسیری که باید طی کنند؛ بتوانند به بهترین شکل ممکن از دوره پیش رو بهره گیرند.

دوره‌های آنلاین ماهان

مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان (Mahan Business School) به عنوان اولین مدرسه کسب‌وکار در ایران با بیش از یک دهه سابقه آموزش، از سال 1384 دوره‌های آموزشی خود را با برگزاری دوره MBA آغاز کرد. پس از آن دوره DBA و دوره‌های جامع نیز به مجموعه دوره‌های آموزشی ماهان افزوده شد؛ برگزاری بیش از چند صد دوره آموزشی و پرورش چندین هزار فارغ‌التحصیل از سطوح مدیریت ارشد تا متخصصین حوزه‌های مختلف تا امروز؛ ماحصل فعالیت‌های مستمر مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان بوده است. ماهان در راستای رسالت اجتماعی و آموزشی خود و به‌منظور بهره‌گیری بهتر مخاطبان جامعه از دوره‌های آموزشی؛ امکان برگزاری تمامی دوره‌های خود را به‌صورت آنلاین فراهم کرده است تا صاحبان کسب‌وکار، مدیران و علاقه‌مندان به کسب دانش روز و مهارت‌های کلیدی بتوانند از نقاط مختلف کشور و دنیا در این دوره‌ها حضور داشته باشند. علاقه‌مندان به ثبت‌نام در دوره آنلاین MBA می‌توانند به صفحه «دوره آنلاین MBA» و برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات تکمیلی در سایر دوره‌ها، به صفحه «تقویم آموزشی دوره‌های آنلاین ماهان» مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطلب