ماهان
مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان
سی و هشتمین دوره آنلاین مدیریت راهبردی کسب‌وکار (MBA) ماهان

دوره آنلاین MBA کد 38 برگزار شد

فهرست مطالب

مروری بر شروع دوره‌های ماهان

روز سه‌شنبه 14 مرداد سی و هشتمین دوره آنلاین مدیریت راهبردی کسب‌وکار (MBA) با میزبانی مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان و حضور دانشپذیران به‌صورت آنلاین از شهرهای مختلفی همچون مشهد، تهران، اهواز، اصفهان، مازندران، گرگان و … برگزار شد.  مدیران عامل و صاحبان کسب‌وکار تا مدیران ارشد و میانی و از سنین مختلف این بار در دوره آنلاین MBA ماهان در بستری آنلاین دور هم جمع شدند تا دانش فعلی و تجارب چندین ساله خود را محک زده و خود را به دانش کاربردی و روش‌های نوین مدیریت تجهیز کنند. ماهان همیشه تلاش کرده تا در دوره‌های آنلاین نیز بستری مناسب فراهم کند تا دانشپذیران بتوانند از تجارب مدیریتی یکدیگر به‌خوبی بهره‌مند شوند و مسائل سازمانی و راه‌حل‌هایی که دنبال کرده‌اند را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. شبکه ارتباطی-تجاری که در بین دانشپذیران دوره آنلاین MBA ماهان کد 38 شکل گرفته بی تردید فرصت‌های بالقوه فراوانی را برای این علاقه‌مندانِ به کسب دانش روز، مهیا خواهد کرد.

دوره آنلاین مدیریت راهبردی کسب‌وکار (MBA) با میزبانی مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان

در شروع دوره‌های آنلاین ماهان چه می‌گذرد؟

مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان (Mahan Business School) به عنوان اولین مدرسه کسب‌وکار در کشور به رسم همیشگی خود برای دوره‌های جدید مراسم معارفه‌ای برگزار می‌کند. در دوره‌های آنلاین ماهان نیز این مراسم برگزار می‌شود و در حال حاضر از اهمیت بسزایی برخوردار است چراکه موجب می‌شود دانشپذیرانی که به‌صورت مجازی از کشورها و شهرهای مختلف در دوره‌ها شرکت می‌کنند امکان آشنایی با فضای آموزشی ماهان و از همه مهم‌تر شناخت توانمندها و سوابق حرفه‌ای یکدیگر را داشته باشند. به‌صورت معمول خانم دکتر شهنواز معاونت آموزش، آقای تقی پور مدیر دپارتمان آموزش‌های مجازی، آقای راد مدیر توسعه کسب‌وکار ماهان و نیز مشاوران و کارشناسان مرتبط با هر دوره در شروع دوره‌های ماهان حضور دارند. خانم دکتر شهنواز به همراه آقای راد نکاتی در ارتباط با سابقه آموزشی ماهان، مسیر پیش رو دانشپذیران، فلسفه وجودی هر دوره، چگونگی شکل‌گیری آن، ابزارهای شایستگی که در هر دوره به دست می‌آید، روند بهبود مداوم کیفیت آموزشی دوره‌ها و پیشنهادهایی به دانشپذیران برای استفاده بهتر از دوره ارائه می‌کنند. آقای تقی پور نیز نکات آموزشی، حضور در کلاس‌ها، هماهنگی‌های مورد نیاز با اساتید، معرفی اساتید، سرفصل‌های دوره و … را به دانشپذیران توضیح می‌دهند. نکاتی در باب پیش‌نیازها و چگونگی حضور در کلاس، راهنمای استفاده از پنل دانشپذیران و نکات تکمیلی نیز توسط مشاوران و کارشناسان تخصصی هر دوره ماهان به دانشپذیران ارائه می‌شود.

در همین حین نیز از دانشپذیران خواسته می‌شود تا به‌صورت ویدئویی خودشان را معرفی کنند، از سوابق اجرایی و مدیریتی‌شان بگویند و پیشنهاد‌ها، سؤالات و نظراتشان را در مورد دوره با سایر دانشپذیران به اشتراک بگذارند. در برخی از دوره‌ها بر حسب نیاز کوردینیتور، منتور و یا یکی از اساتید در مراسم شروع دوره حضور می‌یابند تا چشم‌انداز دوره را برای دانشپذیران ترسیم کنند.

دوره‌های آنلاین ماهان

مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان از سال 1384 و با چشم‌انداز قرار گرفتن در بین 100 مدرسه برتر کسب‌وکار جهان فعالیت خود را آغاز کرده است. ماهان با ارائه دانش کاربردی به مدیران آینده کشور و در راستای تغییر نگرش مدیریتی آنها تلاش کرده تا کیفیت دوره‌های آموزشی خود را روزبه‌روز ارتقا دهد. شرایط ویژه سال جاری و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی باعث شد تا ماهان تمامی دوره‌های خود را در سال 99 به‌صورت آنلاین برگزار کند؛ بدین‌صورت علاقه‌مندان به کسب دانش کاربردی از سرتاسر دنیا می‌توانند در دوره‌های مختلف ماهان شرکت کنند. علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به صفحه «دوره آنلاین MBA» و یا صفحه «دوره‌های آنلاین ماهان سال 99» اطلاعات تکمیلی هر دوره را کسب کنند و با ارائه درخواست آنلاین از مشاوره کارشناسان تخصصی هر دوره استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *