مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان
دوره چهل و نهم DBA ماهان آغاز شد

دوره چهل و نهم DBA ماهان آغاز شد

فهرست مطالب

چهل و نهمین دوره DBA ماهان، پنجشنبه گذشته، هجدهم مهرماه 98 شروع به کار کرد. این دوره که همچون سابق میزبان مدیران برتر از صنایع مختلف است طی مراسمی با حضور جناب آقای دکتر مجید سیاری، مدیرعامل هلدینگ ماهان و جناب آقای دکتر هاشمی، کوردینیتور دوره آغاز شد.

DBA ماهان، ویژه رهبران عملگرا

دوره DBA ماهان، ویژه کارآفرینان، صاحبان کسب و کار و مدیران عالی سازمان ها طراحی شده است. در دوره MBA، مدیران می آموزند چطور کسب و کار خود را از منظری بالاتر بنگرند و حالا در دوره DBA این فرصت فراهم میشود تا به عمق کسب و کار خود رفته و اینبار از منظری دیگر به امور ینگرند.

رویکرد تخصصی، ویژه و عالی دوره DBA به گونه ای است که مخاطبان را آن عمدتا مدیران رده بالا تشکیل میدهند، افرادی که سطوح عالی مدیریت را پشت سر گذاشته اند و حالا به دنبال آنند تا در کسب و کار خود، رهبری صاحب سبک باشند.

این ویژگی باعث شده تا دوره های DBA با حضور این افراد اتمسفری حرفه ای و عالی داشته باشد.

مدیران حاضر در چهل و نهمین دوره DBA ماهان

ماهان افتخار آن را دارد که همواره مورد اعتماد مدیران برتر از صنایع مختلف کشور بوده است و رزومه حرفه ای و پرافتخار دانش پذیران دوره های مدیریتی ماهان، گواه این اعتماد است.

چهل و نهمین دوره DBA ماهان نیز، چون همیشه میزبان نام های برتر صنعت کسب و کار کشور است.

مدیرعامل شرکت بن مانو، مدیر لجستیک شرکت پارس خودرو، مدیر شعب گروه غذایی رفتاری، مدیر برنامه ریزی و توسعه شرکت سرمایه گذاری صنعت نفت و مدیرعامل شرکت نواد برخی از عزیزانی هستند که در این دوره DBA همراه مدرسه کسب و کار ماهان هستند.

مدیران حاضر در چهل و نهمین دوره DBA ماهان
  1. چرا DBA ماهان؟

آنچه DBA ماهان را متمایز ساخته است و مدیران برتر کشور را در تمام این 49 دوره همراه کرده است، محتوای غنی دوره ها، اساتید برتر و ویژگی های منحصر به فرد مدرسه کسب و کار ماهان است که امکانات حرفه ای و آموزشی را هم تراز با استاندارد مدارس کسب و کار در دنیا ارائه میکند.

ارائه دانش روز دنیا، بومی سازی شده برای نیاز مدیران ایرانی

همراهی منتورها، اساتید و مشاوران خبره

ایجاد یک شبکه تجاری منحصر به فرد

تدریس به شیوه کاربردی، مهارتی با تکنیک case study دانشگاه هاروارد، که برای اولین بار در ایران توسط ماهان اجرایی شده است.

عضویت ویژه در باشگاه کسب و کار ماهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *