دوره آنلاین دی بی ای ماهان

دوره DBA Online کد 11 برگزار شد

مسیر بهبود مستمر دوره آنلاین دی بی ای

 

مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان روز سه‌شنبه هفت مرداد شانزدهمین دوره آنلاین –یازدهمین دوره آنلاین DBA- خود را در سال جاری برگزار کرد. مراسم معارفه یازدهمین دوره آنلاین DBA با حضور خانم دکتر شهنواز معاونت آموزش، آقای تقی پور مدیر دپارتمان آموزش‌های مجازی و آقای راد مدیر توسعه کسب‌وکار ماهان برگزار شد؛ این دوره میزبان دانشپذایرانی از اقصی نقاط کشور و همچنین کشورهای همسایه بود؛ دانشپذیرانی که در کارنامه حرفه‌ای خود بیش از چندین سال سابقه مدیریت در حوزه‌های مختلف را دارند و در سمت‌های اعضای هیئت‌مدیره، سهامداران شرکت‌های بزرگ، مدیران عامل، مدیران ارشد میانی و صاحبان کسب‌وکارهای بزرگ و کوچکی مشغول فعالیت هستند. هدف از برگزاری مراسم معارفه دوره DBA Online  آشنا شدن دانشپذیران با فضای آموزشی ماهان، افزایش شناخت دانشپذیران از تجارب حرفه‌ای یکدیگر و توانمندهای هرکدام در کنار پیشنهاد‌ها و راهنمایی‌هایی برای طی کردن هر چه بهتر این مسیر یک ساله بود. 

 

الگوی آموزشی ماهان در دوره‌های آنلاین

آقای راد مدیر توسعه کسب‌وکار ماهان در معارفه کد 11 دوره آنلاین DBA بیان داشتند که دوره‌های آنلاین ماهان به نحوی طراحی شده‌اند تا با تکیه بر چهار اصل کلیدی دانش، مهارت، تجربه، نگرش و در کنار بهره‌گیری از تجارب دانشپذیران و حمایت اساتید مجرب، دانشپذیران را به جعبه ابزار «شایستگی» مجهز کنند. ماهان تلاش کرده تا با ارائه محتوای آموزشی و دانش روز که منطبق با نیاز کسب‌وکارهای کشور بومی‌سازی شده به بهترین شکل ممکن دانش کاربردی مورد نیاز مدیران را ارائه دهد. ارائه و انتقال این دانش با انجام پروژه‌ها، کیس استادی‌های مختلف، طرح و حل مسائل سازمانی و … با راهنمایی و هدایت اساتید مجرب و همچنین همت خود دانشپذیران منجر به شکل‌گیری «مهارت» خواهد داشت. دانش، مهارت و تجربه‌ای که در نهایت طی یک دوره آموزشی کاربردی-مهارتی به دست خواهد آمد و با اتکا به سابقه آموزشی چندین ساله ماهان و انباشت دانشی که در این مدرسه کسب‌وکار وجود دارد؛ تغییر نگرش مدیریتی را برای دانشپذیران رقم خواهد زد. آقای راد در ادامه خاطرنشان کردند که ماهان با سابقه بیش از یک دهه آموزش دوره‌های تخصصی-مدیریتی تلاش کرده تا با تأکید بر سه ضلع مثلث بهبود مستمر کیفیت (محتوا، اساتید، دانشپذیران) دوره‌های برگزاری، بازدهی این دوره‌ها را روز به روز افزایش دهد.

الگوی آموزشی ماهان در دوره‌های آنلاین

دوره‌های آنلاین ماهان

مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان (Mahan Business school) به‌منظور حفظ سلامت جامعه و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سال جاری تمامی دوره‌های خود را در بستر آنلاین برگزار می‌کند تا بدین‌صورت صاحبان کسب‌وکارها و مدیران عامل و ارشد سازمان‌های مختلف در داخل و خارج از کشور بتوانند از فرصت آموزش‌های آنلاین در دوره‌های تخصصی مختلف بهره گیرند. لیست دوره‌های در حال ثبت‌نام ماهان طی مردادماه سال جاری در صفحه «تقویم آموزشی دوره‌های آنلاین 99» در دسترس است؛ همچنین صفحه «دوره DBA Online» اطلاعات تکمیلی دوره و همچنین امکان مشاوره از کارشناس تخصصی ماهان را در صفحه ذکر شده برای علاقه‌مندان فراهم کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطلب