دومین دوره DBA ماهان شعبه همدان برگزار شد از تهدیدها تا فرصت‌ها؛ اهمیت استراتژی در فضای نوین

دومین دوره مدیریت عالی کسب‌وکار (DBA) ماهان

 

روز جمعه دوم آبان ماه مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان شعبه استان همدان دومین دوره مدیریت عالی کسب‌وکار (DBA) را آغاز کرد. این دوره در هتل پارسیان استان همدان و با حضور آقای مبارک آبادی مدیر دفتر جذب استان همدان و آقای دکتر هاشمی مدیر گروه DBA استراتژی ماهان برگزار شد. مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان شعبه همدان در این مراسم میزبان مدیران عامل، صاحبان کسب‌وکار، مديران فروش و بازرگاني، مديران آموزش و… استان بود.

 

ماهان شعبه استان همدان دومین دوره مدیریت عالی کسب‌وکار (DBA)

 

استراتژی در فضای نوین

آقای دکتر هاشمی کوردینتور دوره DBA ماهان در مراسم معارفه این دوره ضمن خوشامدگویی به دانشپذیران و میهمانان برنامه به تشریح فضای کسب‌وکار کشور پرداختند و تحولات و تغییرات گسترده حاکم بر فضای اقتصادی امروز را واکاوی کردند. ایشان با تأکید بر لزوم توجه به عوامل تغییریافته و تأثیرگذار در فضای کسب‌وکار خاطرنشان کردند که امروز هزینه آزمون و خطا برای سازمان و بازیگران اقتصادی به شدت افزایش یافته و کوچک‌ترین خطا می‌تواند کسب‌وکار را از گردونه رقابت خارج کرده و به ورشکستگی برساند. ایشان در ادامه با ذکر آماری از صنف خواربارفروشی بیان کردند که بسیاری از مغازه داران در استان تهران –که تغییر فضای کسب‌وکار را درک نکرده‌اند- تنها پس از گذر چندین ماه از فعالیت کسب‌وکار خود را رها کرده و سرمایه‌شان را از دست می‌دهند. بدون آگاهی و توجه به عوامل تغییریافته در فضای کسب‌وکار، نفر بعدی وارد این حیطه شده و دوباره این فرایند تکرار می‌شود. بنابراین فضای اقتصادی امروز بی‌رحم‌تر از گذشته شده و بازیگرانی که تنها با آزمون ‌و خطا می‌خواهند مسیر رشد خود را بیابند از گردونه رقابت خارج می‌شوند.

آقای دکتر هاشمی کوردینتور و دوره DBA ماهان

دوره عالی مدیریت کسب‌وکار ماهان

دوره DBA ماهان ویژه مدیران عالی، مدیران ارشد و صاحبان کسب‌وکار طراحی شده و در عالی‌ترین سطح آموزش مدیریت به دفعات محدود در سال برگزار می‌شود. در این دوره محتوای روز دنیا برای مدیران و کسب‌وکارهای کشور بومی‌سازی شده و با کمک اساتید، منتورها و مشاوران خبره به دانشپذیران انتقال داده می‌شود. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات تکمیلی این دوره می‌توانند به صفحه (DBA ماهان) مراجعه کرده و با تکمیل فرم انتهای صفحه از مشاوره تخصصی کارشناسان استفاده کنند. مخاطبان این دوره در استان همدان نیز می‌توانند با شماره 08138281273 تماس حاصل کنند و یا از طریق پیج اینستاگرام «ماهان شعبه همدان» سؤالات خود را مطرح کنند.

دوره DBA ماهان ویژه مدیران عالی
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.