موسسه آموزش عالی ماهان

سمینار معرفی اولین دوره بین المللی Global Martketig

فهرست مطلب

“ورود به اقتصاد جهانی در ساده ترین تعریف معادل با “بین المللی شدن است”.

سمینار معرفی دوره کوتاه مدت بین المللی Global Marketing در روز چهارشنبه با استقبال پرشور و کم نظیر متقاضیان و شرکت کنندگان در این دوره روبرو شد و باعث شد به علت تکمیل ظرفیت سالن سمینار بقیه حضار در سالن اینترنشنال سمینار را به صورت پخش زنده پیگیری کنند .

مدرس بین المللی این دوره جناب آقای Mr. Martin Testa اعزامی از Maastricht School of Management به بررسی ابعاد و مزایای کسب مهارت و دانش بازاریابی جهانی پرداخت و ضمن تاکید بر لزوم توسعه و گسترش بازار، به تلاش در راستای بین المللی نمودن کسب وکار ایرانی تاکید نمودند.ایشان در ادامه به بررسی چندین شرکت موفق ایرانی فعال در اروپا و طرح راهکارها و ایده هایی نوین و کارگشا در راستای بین المللی نمودن کسب و کار ایرانی پرداختند.

پس از توضیحات آقای TESTA آقای خطیبی توضیحاتی کامل از دانشگاه ماستریخت و تاییدیه های بین المللی مدرسه عالی کسب و کار ماهان از جمله AMBA ارائه دادند و جناب آقای شهبازی نیز به سئوالات حضار پاسخ دادند .

همچنین به ویژگی ها و امتیازات استثنایی این دوره معتبر کوتاه مدت اشاره شد که دانشپذیران در صورت اتمام موفقیت آمیز دوره چهار ماهه و اخذ Diploma رسمی اعطایی از مرکز مدیریت ماستریخت امکان تطبیق این دورس بامواد درسی MBA از مرکز مدیریت ماستریخت هلند مطرح گردید.

حضور چندی از فارغ التحصیلان دوره های بین المللی ماهان و اشتراک تجربیاتشان در مورد دوره های بین المللی و تاثیر آن در کسب و کارشان با حضار پایان بخش سمینار بود .

با توجه به استقبال انجام شده از این دوره کوتاه مدت بین المللی در این سمینار، شروع دوره اواخر شهریور ماه سال جاری خواهد بود؛ متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این دوره با شماره 02188401313 تماس حاصل نمایند.

گزارش تصویری سمینار معرفی اولین دوره بین المللی Global Martketig

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.