لوگو ماهان

مجله کسب و کار ماهان

شروع دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ کد 1

فهرست مطلب

کسب‌و‌کارتان را توسعه دهید

 

دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ ماهان در روز چهارشنبه 17اردیبهشت شروع شد. مراسم معارفه امروز با هدف معرفی دوره، ارائه ویژگی‌ها، چگونگی اجرای دوره و از همه مهم‌تر آشنایی با دانشپذیران و فراهم آوردن امکان شبکه‌سازی بین آنها بود. آقای دکتر ناصر حجتی کوردینیتور دوره، خانم دکتر شهنواز معاونت آموزش ماهان، آقای راد مدیر توسعه کسب‌وکار و آقای تقی پور مدیر دپارتمان آموزش مجازی ماهان از جمله حاضران این مراسم بودند که میزبانی دانشپذیرانی از اقصی نقاط کشور را بر عهده داشتند.

دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ ماهان

خانم دکتر شهنواز در ابتدای این مراسم ضمن خوشامدگویی به‌منظور آشنایی دانشپذیران با محیط آموزشی ماهان توضیحات کوتاهی از چگونگی شکل‌گیری، سابقه و رسالت آموزشی موسسه آموزش عالی ماهان ارائه کردد. سابقه آموزشی که به سال 1379 برمی‌گردد و در سال 1384 و برای پاسخ به خلائی که در فضای آموزشی و دانش مدیریتی وجود داشت منجر به تأسیس اولین بیزینس اسکول (Mahan Business School) در ایران شد.

در ادامه خانم شهنواز اضافه کرد: «فعالیت‌های مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان با برگزاری دوره‌های آموزشی MBA و سپس دوره DBA کلید خورد؛ دوره‌هایی که با استقبال جامعه مدیریتی کشور و رشد روز به روز همراه بود و اکنون دوره‌های جامع را نیز به لیست دوره‌های قبلی خود اضافه کرده است». دوره مدیر دیجیتال مارکتینگ نیز در قالب دوره‌های جامع از سه سال پیش آغاز به کار کرده که تا امروز 11 دوره حضوری آن با موفقیت برگزار شده و حال با توجه به اقتضای شرایط دوره آنلاین آن نیز در سال جدید اجرایی شد.

 

در ادامه آقای راد نیز با اشاره به تغییرات و تحولات حوزه کسب‌وکار و ضرورت بیش‌ازپیش به‌کارگیری ابزارها و دانش حوزه دیجیتال؛ بر اهمیت دوره مدیر دیجیتال مارکتینگ تأکید کرد. «دوره مدیر دیجیتال مارکتینگ ماهان محدود به آموزش ابزارها و روش‌های حوزه دیجیتال و نیز تربیت متخصص دیجیتال مارکتینگ نخواهد بود بلکه هدف اصلی آموزش دانش کاربردی و نگرش استراتژی‌محور و تربیت استراتژیست دیجیتال مارکتینگ در این حوزه است».

 

دانشپذیران دوره مدیر دیجیتال مارکتینگ

دانشپذیران دوره مدیر دیجیتال مارکتینگ ماهان فعالین و مدیرانی از حوزه‌هایی همچون صنعت غذایی، دارویی، بازرگانی، فولاد، آرایشی بهداشتی، گردشگری، پوشاک و … هستند. دانشپذیران جوانی با میانگین سنی 30 تا 35 که با هدف توسعه کسب‌وکارشان و گسترش فعالیت‌ها در حوزه‌های آنلاین به دنبال کسب دانش و تجارب جدید در دوره آنلاین مدیر دیجیتال مارکتینگ ماهان شرکت کرده‌اند. یکی از این دانشپذیران در مورد علت انتخاب دوره مدیر دیجیتال مارکتینگ ماهان می‌گوید: «من بیش از 9 سال در حوزه آی‌تی سابقه فعالیت دارم؛ با ابزارها و روش‌های دیجیتال مارکتینگ آشنا هستم اما در حوزه استراتژی و دانش چگونگی استفاده از آنها احساس نیاز کردم». همچنین دانشپذیر دیگری به همین سؤال اینگونه پاسخ می‌دهد: «در حال راه‌اندازی استارتاپی در حوزه پوشاک هستیم؛ فروش ما قبلاً به‌صورت سنتی بود اما در این پروژه فروش آنلاین را در برنامه داریم».

آنچه در دوره مدیر دیجیتال مارکتینگ می‌آموزید

پس از ارائه نکات آموزشی، معرفی محتوای دوره و آشنایی دانشپذیران با هم آقای دکتر حجتی برای دانشپذیران از مسیر پیشرو سخن گفت. «دوره مدیر دیجیتال مارکتینگ ماهان با تأکید بر نگرش استراتژی محور خود تنها به دنبال آموزش نیست؛ هدف خلق بینش در کنار دانش است». ایشان با توجه به دقتی که در گزینش دانشپذیران به کار برده شده افزود: دانشپذیران این دوره افرادی با تجارب بالا در حوزه کسب‌وکارهای خود هستند؛ بررسی کسب‌وکارهای این افراد در طول دوره پروژه‌ها و تمرینات دانشپذیران را تشکیل می‌دهد. دکتر حجتی با اشاره به محتوای در نظر گرفته شده برای دوره و برنامه‌ریزی که برای هر کدام از مباحث صورت گرفته خاطرنشان کرد که هدف نهایی این دوره ایجاد مهارت‌هایی برای دانشپذیران است تا قادر باشند در بازار خارج از کشور نیز فعالیت کنند.

لازم به ذکر است که دوره‌های آنلاین ماهان ویژه فصل بهار هم‌اکنون در حال ثبت نام است؛ علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر، آشنایی با دوره‌های مختلف و دریافت مشاوره رایگان می‌توانند به صفحه تقویم آموزشی ماهان (لینک صفحه) مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *