شروع دوره سی‌ویکم MBA آنلاین مرکز آموزش‌های مجازی ماهان

شروع دوره 31 MBA آنلاین مرکز آموزش‌های مجازی ماهان

برگزاری کارگاه آنلاین معارفه و آشنایی با دوره MBA ماهان 

 

روز شنبه 26بهمن سی و یکمین دوره MBA Online مرکز آموزش‌های مجازی ماهان با عنوان کارگاه آنلاین معارفه و آشنایی با دوره MBA آغاز شد. در این کارگاه که در مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان برگزار شد خانم دکتر شهنواز معاونت آموزش، جناب آقای تقی پور مسئول آموزش مجازی و خانم فرهادفر کارشناس و پشتیبان آموزش مجازی حضور داشتند.

دانشپذیران این دوره منتخبی از مدیران ایرانی سراسر دنیا اعم از شهرهای ماینتس آلمان، میلان ایتالیا، اربیل عراق، تهران، اصفهان، مشهد، اهواز، سنندج، شیراز، تبریز، خرم‌آباد، هشترود، بابلسر، بانه، مهاباد، کرج و ساوه هستند.

ویژگی دوره‌های MBA ماهان

مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان اولین برگزارکننده دوره‌های MBA آنلاین است که این دوره‌ها را منطبق بر استانداردهای بین‌المللی آموزش می‌دهد. در کلاس‌های آنلاین دانشپذیران می‌توانند با دانلود اپلیکیشن‌های کلاس مجازی ماهان که در نسخه‌های مک، ویندوز، اندروید و IOS در دسترس است، هرجای دنیا که هستند در دوره‌های آنلاین ماهان شرکت کنند.

لازم به ذکر است که دوره MBA آنلاین 300 ساعت محتوای آموزشی را در بر می‌گیرد که طی یک سال و در دو روز هفته برگزار می‌شود. اساتید این دوره در دو گروه قرار می‌گیرند؛ گروه اول اساتیدی هستند که در کنار دانش علمی، تجربه‌های عملیاتی مرتبط با مباحث آموزشی را در کارنامه خود دارند و بنابراین علاوه بر ارائه جدیدترین مباحث مدیریتی، تجربیات خود را نیز با دانشپذیران به اشتراک می‌گذارند. گروه دوم اما منتورهای دوره هستند که خود مدیران تراز اول و موفق شرکت‌های شناخته‌شده بوده که از طریق Case Study تجربیات خود را در اختیار دانشپذیران قرار می‌دهند.

در کلاس‌های آنلاین ماهان امکان برقراری ارتباط زنده با اساتید و سایر دانشپذیران مهیا بوده و در کنار آن دانشپذیران به محتوای ضبط‌شده کلاس‌ها دسترسی دارند.

دانشپذیران آنلاین ماهان نیز همانند سایر دانشپذیران در پایان دوره گواهینامه وزارت علوم دریافت می‌کنند که این گواهینامه دارای ارزش ترجمه و قابل‌تأیید در قوه قضاییه و وزارت امور خارجه است. علاقه‌مندان می‌توانند برای آشنایی بیشتر با دوره‌های MBA آنلاین مرکز آموزش‌های مجازی ماهان صفحه MBA Online را مشاهده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطلب