/شروع-دوره-Global-Marketing

شروع دوره Global Marketing

۹ آبان ماه ۱۳۹۷ تاریخی به یاد ماندنی در ذهن اشخاصی خواهد شد که در این شرایط اقتصادی تصمیم گرفتند پا را در تجارت فراتر از مرزهای ایران بگذارند و به بازارهای جهانی و بین المللی بیندیشند .

اتفاق ارزشمند این تاریخ شروع رسمی دوره بین المللی گلوبال مارکتینگ مدرسه عالی کسب و کارماهان و مدرسه مدیریت ماستریخت هلند بود که با حضور استاد بین المللی اعزامی از هلندخانم دکتر مریام فرینجز برگزار گردید.

ایندوره آموزشی با رویکرد انتقال مفاهیم کاربردی مهارتی در حوزه بازاریابی جهانی Global Marketing تلاش خواهد نمودتا دانشپذیران را با اصول حرفه ای توسعه کسب و کار ، ارتقا برند و کیفیت محصول، حضورقدرتمند در بازارهای جهانی،شناسایی نیازهای جدید مصرف کنندگان، استراتژی های اثربخش،صادرات،توانایی تطبیق با فرهنگ های متفاوت در دنیای بین الملل و… تجهیز نمایند و دانشپذیران با بهرهمندی از 4 استاد بین المللی در مدت چهار ماه به این مهم دست خواهند یافت.

ارتقادانش کابردی مهارتی مدیران ایرانی به ویژه در شرایط فعلی اقتصاد کشور از ضروری ترین مسائل پیش رو است و مدرسه کسب و کار ماهان با نگرش بین المللی خود می کوشد تا در مسیر”تغییر نگرش مدیریت”مدیران ایرانی گام بردارد.

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطلب