شروع پنجاهمین دوره DBA ماهان

شروع پنجاهمین دوره DBA ماهان

پنجاهمین دوره DBA ماهان جمعه بیست و هفتم دی ماه 1398 برگزار شد. این دوره از DBA استراتژی مدرسه عالی کسب و کار ماهان میزبان مدیران ارشد سازمانی، مدیران عامل و صاحبان برندهایی است که با هدف توسعه دانش و مهارت‌های رهبری خود، گرد هم آمده اند و می‌خواهند با بینشی جدید به چالش‌های موجود در فضای کسب و کار بنگرند.

این دوره طراحی شده است تا به مدیران کمک کند گستره دید خود را وسیعتر کنند. در دوره MBA مدیران می آموزند که از افقی بالاتر به کسب و کار خود بنگرند. مسائل را نه در دل کار، که از منظری کلی‌تر رصد کنند. مدیران پس از آن در دوره DBA، به عمق کسب و کار خود میروند و ساختار و استراتژی آن را این بار از منظری عمیق و متفاوت بررسی میکنند.

دوره DBA استراتژی ماهان یک دوره آموزشی در سطح عالی و VIP است که با حضور اساتید و دانشپذیران منتخب برگزار میشود. مدیران در این دوره از مرحله اجرا عبور کرده و استراتژیست کسب و کار خود می‌شوند. دوره DBA ماهان دروازه ورود به رهبری کسب و کار است. برنامه ریزی استراتژیک، اجرای استراتژیک و کنترل استراتژیک از جمله سرفصل‌های دوره DBA استراتژیک است که به صورت کاربردی مهارتی به دانشپذیران آموزش داده می‌شود.  

مدرسه عالی کسب و کار ماهان، افتخار آن را دارد که 50 دوره متوالی در دوره DBA ، همراه و میزبان مدیران ارشد کشورمان بوده و به رشد و توسعه کسب و کارهای این سرزمین کمک کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویژگی‌های دوره DBA ماهان به این صفحه مراجعه کرده و با پر کردن فرم مشاوره انتهای آن، از یک فرصت مشاوره تخصصی ماهان، به صورت رایگان بهره مند شوید.

“تحصیل در دوره MBA و یا مقطع کارشناسی ارشد مدیریت، داشتن سوابق حرفه ای و مدیریتی و قبولی در مصاحبه تخصصی پیش از ثبت نام”، از جمله شرایط حضور در دوره های DBA ماهان است. مخاطبان این دوره، مدیران ارشدی هستند که علاوه بر تجربه و مهارت، دانش جامع کسب و کار را نیز دارند. چنانچه واجد این شرایط و علاقه مند به شرکت در دوره دی بی ای هستید، با شماره 02188401313 تماس گرفته و یا فرم انتهای صفحه را پر کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطلب