شروع پنجاهمین دوره DBA ماهان

شروع پنجاهمین دوره DBA ماهان

پنجاهمین دوره DBA ماهان جمعه بیست و هفتم دی ماه 1398 برگزار شد. این دوره از DBA استراتژی مدرسه عالی کسب و کار ماهان میزبان مدیران ارشد سازمانی، مدیران عامل و صاحبان برندهایی است که با هدف توسعه دانش و مهارت‌های رهبری خود، گرد هم آمده اند و می‌خواهند با بینشی جدید به چالش‌های موجود در فضای کسب و کار بنگرند.

این دوره طراحی شده است تا به مدیران کمک کند گستره دید خود را وسیعتر کنند. در دوره MBA مدیران می آموزند که از افقی بالاتر به کسب و کار خود بنگرند. مسائل را نه در دل کار، که از منظری کلی‌تر رصد کنند. مدیران پس از آن در دوره DBA، به عمق کسب و کار خود میروند و ساختار و استراتژی آن را این بار از منظری عمیق و متفاوت بررسی میکنند.

دوره DBA استراتژی ماهان یک دوره آموزشی در سطح عالی و VIP است که با حضور اساتید و دانشپذیران منتخب برگزار میشود. مدیران در این دوره از مرحله اجرا عبور کرده و استراتژیست کسب و کار خود می‌شوند. دوره DBA ماهان دروازه ورود به رهبری کسب و کار است. برنامه ریزی استراتژیک، اجرای استراتژیک و کنترل استراتژیک از جمله سرفصل‌های دوره DBA استراتژیک است که به صورت کاربردی مهارتی به دانشپذیران آموزش داده می‌شود.  

مدرسه عالی کسب و کار ماهان، افتخار آن را دارد که 50 دوره متوالی در دوره DBA ، همراه و میزبان مدیران ارشد کشورمان بوده و به رشد و توسعه کسب و کارهای این سرزمین کمک کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ویژگی‌های دوره DBA ماهان به این صفحه مراجعه کرده و با پر کردن فرم مشاوره انتهای آن، از یک فرصت مشاوره تخصصی ماهان، به صورت رایگان بهره مند شوید.

“تحصیل در دوره MBA و یا مقطع کارشناسی ارشد مدیریت، داشتن سوابق حرفه ای و مدیریتی و قبولی در مصاحبه تخصصی پیش از ثبت نام”، از جمله شرایط حضور در دوره های DBA ماهان است. مخاطبان این دوره، مدیران ارشدی هستند که علاوه بر تجربه و مهارت، دانش جامع کسب و کار را نیز دارند. چنانچه واجد این شرایط و علاقه مند به شرکت در دوره دی بی ای هستید، با شماره 02188401313 تماس گرفته و یا فرم انتهای صفحه را پر کنید. 

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.