عصرانه با ماهان در کاشان

عصرانه با ماهان در کاشان

برگزاری مراسم یک عصرانه با ماهان در کاشان

مراسم یک عصرانه با ماهان با حضور سرکار خانم دکتر شهنواز ، مدیریت محترم آموزش و پژوهش مدرسه عالی کسب و کار ماهان ، آقای دکتر بهروز ناصرالمعماراز اساتید برجسته این برند آموزشی و دكتر روبن غني پور از فارغ التحصيلان موفق مدرسه كسب و كار ماهان و كارآفرين برتر كشور ، دوشنبه بعد از ظهر در سالن سمینار دفتر جذب مدرسه عالی کسب و کار ماهان در شهرستان کاشان برگزار گردید .

در این مراسم که با حضور و استقبال کم نظیر کارآفرینان ، صاحبان کسب و کار، مدیران ارشد بنگاههای اقتصادی کاشان برگزار گردید، آقای دکتر ناصرالمعمار در خصوص مشکلات و گره هایی که هم اکنون بنگاههای اقتصادی با آنان روبرو هستند ، صحبت کردند و راههای پاسخ گویی به نیاز مدیران سازمانها را تشریح نمودند . سپس روبن غنی پور ضمن تشریح مسیر طی شده از آغاز فعالیت اقتصادی خود تا کنون ، عامل کلیدی و طلایی موفقیت خود را حضور در دوره های مدیریتی مدرسه عالی کسب و کار و ایجاد و توسعه ارتباطات خود با جامعه دانش آموختگان ماهان و بهره مندی از اساتید با تجربه و صاحب سبک ماهان دانست .

در ادامه مراسم سرکار خانم شهنواز به تشریح سبک ماهان در پرورش مدیران و رهبران حرفه ای کسب و کار و افتخارات کسب شده و چرایی کسب افتخارات مدرسه عالی کسب و کار ماهان پرداختند . در انتهای برنامه جناب آقای تراشی معاونت بهره برداری شرکت فولاد امیرکبیر از فارغ التحصیلان DBA مدرسه عالی کسب و کار ماهان، حضور در دوره های عالی مدیریت ماهان را عامل موفقیت خود بیان کردند.

عصرانه با ماهان در کاشان

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطلب