عضویت-مدرسه-عالی-کسب-وکار-ماهان-درمرکز-اعتبار-سنجی

عضویت مدرسه عالی کسب وکار ماهان درمرکز اعتبار سنجی AMBA

مرکز اعتبار بخشی AMBA  که وظیفه اعتبار بخشی و تضمین کیفیت برنامه های آموزشی کسب و کار در سطوح MBA   و DBA  را در سراسر جهان به عهده دارد متعهد به افزایش و ارتقای استانداردهای بین المللی این دوره ها می باشد.

شایان ذکر است ، با توجه به استانداردهای بسیار بالا و سخت گیرانه AMBA  ، صرفا  %2  از مدارس کسب و کار دنیا موفق به کسب اعتبار در AMBA   بوده اند.

به واقع ، AMBA   تنها انجمن حرفه ای است که امکان ایجاد تبادل ارتباطات میان دانشجویان، فارغ التحصیلان MBA ، مدارس کسب و کار معتبر و کارفرمایان MBA را  در سراسر جهان فراهم می آورد.

این مرکز از بزرگترین شبکه های ارتباطی مدارس کسب وکار،اساتید حوزه مدیریت در زمینه مدیریت کسب و کار و همچنین دانشجویان و فارغ التحصیلان MBA   ،DBA   در دنیا می باشد.

مدرسه عالی کسب وکار ماهان ، اولین مدرسه کسب و کار در ایران ، همواره در راستای رسالت و اهداف آموزشی خویش جهت توسعه توانمندی و پرورش مدیران و علاقه مندان به حوزه های آموزشی MBA   و DBA  منطبق با استانداردهای بین المللی روز دنیا  جهت توسعه همکاری های بین المللی در راستای ارایه خدمات آموزشی حرفه ای،همکار مدارس کسب و کار معتبر بین المللی است .

اینک مدرسه عالی کسب و کار ماهان مفتخر است به عنوان تنها مرکز آموزشی بین المللی ایرانی، جهت دست یابی و تحقق اهداف توسعه ای بین المللی اش، در فهرست اعضای شبکه توسعه مرکزاعتبار سنجی AMBA

   AMBA Development Network (ADN) قرار گرفته است.

 این موفقیت را به اعضای خانواده ماهان تبریک گفته و امید داریم با بهره مندی و به کارگیری استانداردهای AMBA  ، در راستای  اهداف آموزشی مان با رویکرد تغییر نگرش مدیران و رهبران ایرانی ، گام های  موثر تری را  استوار تر از قبل برداریم.

از کلیه اساتید، پژوهشگران ، دانشجویان و فارغ التحصیلان مدرسه عالی کسب و کار ماهان که با اعتماد خود به ما  این موفقیت را رقم زدند، صمیمانه سپاسگزاریم.

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *