ماهان
مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان
مراسم پایان دوره مدیرعامل حرفه ای ماهان در روز شنبه سوم اسفند

مراسم پایان دوره مدیرعامل حرفه ای کد 11 برگزار شد

فهرست مطالب

دانشپذیران دوره مدیرعامل حرفه ای چه مسیری را طی کرده‌اند؟

دانشپذیران دوره مدیرعامل حرفه‌ای با گذراندن 153ساعت محتوای آموزشی شامل دروس مدیریت استراتژیک در 24ساعت، اصول و فنون مذاکرات تجاری، مدیریت مالی و بودجه هرکدام 18ساعت، اقتصاد و سرمایه‌گذاری و منتورینگ حقوقی هرکدام 18ساعت، دروس رهبری سرمایه‌های انسانی، مدیریت استراتژیک منابع انسانی، استراتژی‌های بازاریابی و استراتژی فروش هرکدام در 9ساعت، ساختار سازمانی، مدیریت تکنولوژی و نوآوری، کوچینگ، تصمیم‌گیری و حل مسئله و پرسنال برندینگ هرکدام در 6ساعت و منتورینگ صادرات در سه ساعت تدریس شد.

دانشپذیران در انتهای این دوره گواهینامه مورد تائید وزارت علوم با هولوگرام وزارت علوم دریافت خواهند کرد که این مدرک قابل ترجمه و مورد تائید وزارت امور خارجه و قوه قضاییه است. علاقه‌مندان به دوره مدیرعامل حرفه ای می‌توانند اطلاعات تکمیلی را در این لینک مطالعه کنند.

آیا دانشپذیران از این دوره رضایت داشتند؟

مراسم پایان دوره مدیرعامل حرفه ای ماهان در روز شنبه سوم اسفند با حضور جناب آقای دکتر سیاری مدیرعامل موسسه آموزش عالی آزاد ماهان، آقای دکتر صفاری از اساتید قدیمی ماهان، خانم دکتر شهنواز معاونت آموزش و آقای عظیمی مشاور ارشد دوره DBA برگزار شد.

آقای دکتر سیاری در ابتدای جلسه ضمن ابراز امیدواری از اینکه دانشپذیران به تمام اهداف خود دست یافته باشند؛ افزودند که دانشپذیران 5 دوره از 10 دوره مدیرعامل حرفه ای که به پایان رسیده، در دوره‌های DBA ماهان نیز شرکت کرده‌اند که این موضوع از رضایت آنها نسبت به سطح کیفی دوره‌های آموزشی حکایت می‌کند.

در ادامه هرکدام از مدیران عامل دانشپذیر که نماینده صنعت خاصی در کشور هستند ضمن ابراز رضایت خود از کیفیت برگزاری دوره‌ها نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را در ارتباط با سطح کیفی کلاس‌ها، اساتید و محتوای آموزشی ارائه کردند.

در پایان دکتر سیاری ضمن قدردانی از فیدبک‌های دانشپذیران؛ افزودند که نکات مطرح شده بدون شک در ارتقای سطح کیفیت این دوره و بهبود هر چه بهتر آن مثمر ثمر خواهد بود. در پایان نیز آقای عظیمی نکات تکمیلی در ارتباط با دوره‌های DBA را برای دانشپذیران توضیح و به سؤالات مطرح‌شده پاسخ دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *