همایش آنلاین رهبری بحران با ارائه راهکارهای عملیاتی در سال 99

همایش آنلاین رهبری بحران بیزینس اسکول ماهان

همایش آنلاین رهبری بحران با ارائه راهکارهای عملیاتی در سال 99

 

 

فضای کسب‌وکار امروز با شتاب بالایی در حال تغییر است؛ تکنولوژی در کنار روش‌های نوین مدیریتی که کسب‌وکارها دائماً به خدمت می‌گیرند این شتاب را افزایش داده و منجر به پیچیدگی بیشتر فضای کسب‌وکارها شده است. دراین‌بین همه‌گیری ویروس کرونا که به کلی سبک زندگی مردم را با تغییرات گسترده‌ای همراه کرده؛ بر پیچیدگی‌های اخیر افزوده است. زمانی که شرایط خاص اقتصادی کشور و اثرات ناشی از تحریم‌ها را به معادله اخیر اضافه کنیم؛ شرایط پیچیده‌تر می‌شود. تصمیم‌گیری در چنین شرایط خاص و کم‌سابقه‌ای نیازمند آگاهی بالا و بهره‌گیری از دانش کاربردی روز است.

مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان (Mahan Business School) به‌عنوان اولین مدرسه کسب‌وکار کشور در راستای رسالت همیشگی خود که همان «آموزش بر مبنای علم، مهارت و هنر مدیریت» است به‌منظور ارائه راهکارهای عملیاتی برای مقابله با شرایط حال حاضر؛ در نظر دارد تا در روزهای یکم و دوم خردادماه سمیناری را با حضور اساتید مجرب به‌صورت آنلاین برگزار کند. مرکز سمینارهای ماهان که مسئول برگزاری این سمینار است هشت نفر از اساتید ماهان را به‌منظور تشریح موضوعات مهم برای رهبری بحران در سال 99 دعوت کرده است. لیست این اساتید به همراه موضوعی که به بررسی آن خواهند پرداخت در ادامه ارائه شده است.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این رویداد می‌توانند عدد 4 را به سامانه پیامکی 02186046237 و یا  با شماره تماس‌های 02186046231، 02186046237 و 02186046281  تماس حاصل کنند.

 

 

سخنران: آقای دکتر مهدی برزویی

 

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطلب