ماهان
مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان
مزایای دوره DBA مدرسه عالی کسب و کار ماهان

مزایای دوره DBA مدرسه عالی کسب و کار ماهان

فهرست مطالب

برای تجسم مزایای دوره DBA لحظه ای تصور کنید که لیسانس مدیریت کسب و کار را دارید و دقیقا می دانید در زندگی چه می خواهید. شما می خواهید یک رهبر شوید ، یا می خواهید به بالاترین سطوح ارتقا یابید. در دنیای تجارت تا زمانی که در همان بالا نشسته اید، به همه افراد پایین تر شما را نگاه می کنند. این تصور میتواند یک عکس زیبا باشد ، درست است؟

برای لحظه ای تصور کنید که لیسانس مدیریت کسب و کار را دارید و دقیقا می دانید در زندگی چه می خواهید. شما می خواهید یک رهبر شوید ، یا می خواهید به بالاترین سطوح ارتقا یابید. در دنیای تجارت تا زمانی که در همان بالا نشسته اید ، به همه افراد پایین تر شما را نگاه می کنند. این تصور میتواند یک عکس زیبا باشد ، درست است؟

مشکل اصلی شکستن سقف ساختمانی است که برای نگه داشتن افرادی مانند شما در کنار رهبران واقعی آن ساختمان ایجاد شده است. این یک مشکل است ، اما هیچ مشکلی غیرقابل حل نیست.  حال تصور کنید که به محدودیت ها اهمیت نمی دهید و برای شما حد مجاز آسمان است. در این صورت ، یکی از مهمترین مزایای دوره DBA این است که به شما امکان می دهد سوراخی را در این سقف ایجاد کنید ، و از بالای ساختمان بیرون بیایید. دلیل این امر این است که DBA بالاترین سطح صلاحیت است و به کارفرمایان نشان می دهد که شما مایل به رسیدن به اوج  هستید ، هم برای خودتان و هم به سود شرکت. حال به این سوال میرسیم که این جایگاه چه مزایایی دارد؟

  • ایستادگی کنید ، DBA ها بسیار فراتر می اندیشند.
  • راه های شغلی بالقوه را انتخاب کنید که قبلاً برای آنها واجد شرایط نبوده اید.
  • هرگز رشد شخصی خود را متوقف نکنید.
  • آموزش به دیگران به عنوان یک رهبر برای رسیدن به موفقیت بیشتر
  • DBA سرمایه گذاری برای آینده است.
  • شبکه ارتباطی و تجاری حرفه ای
  • تفکر تحلیلی و استراتژیک

 مزایای دوره DBA مدرسه کسب و کار ماهان

مزایای دوره DBA مدرسه عالی کسب و کار ماهان
مزایای دوره DBA مدرسه عالی کسب و کار ماهان

مزایای دوره DBA مدرسه عالی کسب و کار ماهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *