ماهان
مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان

مزایای شرکت در دوره جامع مدیریت تبلیغات و برند چیست؟

فهرست مطالب

شرکت در دوره مدیریت تبلیغات و برند می تواند مزایای مورد انتظار و حتی مزایایی که انتظارشان را ندارید، را در زندگی کاری شما به دنبال داشته باشد.رایج ترین مزایای این دوره عبارتند از:

تفکر استراتژیک

مهارت های تفکر استراتژیک و مدیریتی که در طول دوره می آموزید در تمامی ابعاد امور تبلیغات و برندینگ کاربرد دارد. شما قادر خواهید بود در خارج از چارچوب فکر کنید و در هنگام پیدا کردن یک راهکار برای مسائل ، گزینه های مختلف یا راه حل هایی دیگر را در ذهن خود بررسی کنید.به دنبال کسب مهارت تفکر استراتژیک شما قادر خواهید بود نگاه کلانی به مسائل تبلیغاتی و برندینگ سازمان داشته باشید و قادر به طراحی و تدوین برنامه های صحیح تبلیغاتی و استراتژی های برندینگ باشید.

شبکه ارتباطی و تجاری حرفه ای

در طول دوره ، با اساتید و مدیران دیگر سازمان ها در ارتباط هستید. ارتباط گیری با این افراد می تواند به فرصت های امیدوار کننده در آینده تبدیل شود.و همچنین این افراد در بسیاری از مشکلات و مسائلی که در کسب و کارتان پیش می آید می توانند بهترین مشاوران شما در حل مسائل باشند.

فرصت های شغلی بهتر با درآمد بالاتر

در حال حاضر بسیاری از شرکت ها برای تعدادی از سمت های سازمانی شان که در رده های مدیریتی هستند افرادی که دانش و تجربه تخصصی در آن حوزه را کسب نموده باشند و تجربه بیشتری داشته باشند ،را  ترجیح می دهند. شرکت در این دوره آموزشی تعداد فرصت های شغلی بالقوه ای را که برای آنها واجد شرایط هستید به طور قابل توجهی گسترش می دهد که به دنبال موقعیت های شغلی بالاتر ،افزایش درآمد به وجود می آید.

مزایای شرکت در دوره جامع مدیریت تبلیغات و برند چیست؟

دیگر مزایای دوره جامع مدیریت برند و تبلیغات ماهان عبارتند از:

  • تدوین محتوای آموزشی منطبق با نیازمدیران برند و تبلیغات سازمان ها و کسب و کارها
  • برگزاری کارگاه های Case Study توسط مدیران موفق و صاحب نام در حوزه تبلیغات و برندینگ
  • بهره مندی از اساتید و منتورهای مجرب و تراز اول ایران
  • ارتباط با شبکه تجاری و بهره مندی از تجارب حرفه ای دانش پذیران 

◄ جهت اطلاع از جزئیات بیشتر درباره دوره مدیر تبلیغات و برند  ماهان کلیک نمایید  ►

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *