مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان
همایش آشنایی با دانشگاه IAU برگزار گردید

همایش آشنایی با دانشگاه IAU برگزار گردید

فهرست مطالب

همایش آشنایی با دانشگاه IAU برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدرسه عالی کسب و کار ماهان همایش آشنایی با دانشگاه IAU در روز چهارشنبه 7 مرداد ماه برگزار گردید.

این همایش که با هدف معرفی فرصتهای ادامه تحصیل فارغ التحصیلان و دانشجویان ماهان در دانشگاه بین المللی IAU و در سالن همایش های پروفسور مسعود حیدری در محل مدرسه عالی کسب و کار ماهان برگزار گردید میزبان جمعی 60 نفره از دانشجویان و فارغ التحصیلان ماهانی بود.

در این همایش هادی سیاری ریئس مدرسه عالی کسب و کار ماهان و رئیس انجمن MBA ایران ضمن بیان گزارشی از بازدید خود از 20 دانشگاه معتبر آمریکایی به بیان فرصتهای ادامه تحصیل ماهانی ها در دانشگاه IAU پرداخت. همچنین در این همایش محسن مهذب مدیر روابط بین الملل مدرسه عالی کسب و کا رماهان پاسخگویی سوالات و ابهامات داوطلبین در خصوص نحوه ادامه تحصیل و معادل سازی ماژول های درسی بود.

گفتنی است دانشگاه International American University واقع در لوس آنجلس و مورد تأیید آموزش عالی کالیفرنیا می باشد.این دانشگاه که در حدود 50 سال پیش و با هدف برگزاری دوره های کاربردی فنی و حرفه ای با مجوز رسمی از سازمان جهانی کار (ILO) و ارائه مشاوره های مدیریتی کسب و کار فعالیت خود را آغاز کرد از سال 2004 به عنوان دانشگاه مطرح در برگزاری دوره های حضوری و آنلاین BBA ، MBA و DBA در لوس آنجلس شناخته شده است.

علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ادامه تحصیل در دانشگاه IAU با همکاری مدرسه عالی کسب وکا رماهان می توانند به سایت en.mahanbs.com مراجعه فرمایید و یا فرم مشاوره زیر را تکمیل فرمایند.

همایش آشنایی با دانشگاه IAU برگزار گردید
همایش آشنایی با دانشگاه IAU برگزار گردید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *