پنجمین اجلاس سالیانه مدیران عامل و رهبران کسب و کار در ماهان

پنجمین اجلاس سالیانه مدیران عامل و رهبران کسب و کار

 پنجمین اجلاس سالیانه مدیران عامل و رهبران کسب و کار

توسط هلدینگ آموزشی، پژوهشی و مشاوره ای ماهان برگزار گردید

نهم اسفند ما سال 1397 روزی تاریخی در کارنامه ماهان و صنعت آموزش کشور بود . اجلاس مدیران عامل و صاحبان کسب و کار که با حضور بیش از 1700 مدیرعامل و ، صاحبان کسب و کار ، اساتید و مقامت دولتی در سالن اجلاس سران و به همت هلدینگ آموزشی، پژوهشی و مشاوره ای ماهان و برادران سیاری در سالن اجلاس سران برگزار گردید . 

این اجلاس که با هدف نوآوری و بازآرایی در کسب و کارها در سال 98 با سخنرانی بیش از بیست استاد و کارآفرین نمونه در حوزه کسب و کار و در بخشهای بازاریابی و فروش در شرکتهای پیشرو ، چابک سازی در سازمان ها و استراتژی های رقابتی ، رهبری اجرائی و منابع انسانی در محیط های پویا و با استقبال کم نظیر حضار اجرا گردید . 

در بخشی از برنامه جناب آقای دکتر Wyndad Bodewes  از اساتید برجسته و بنام مدرسه مدیریت ماستریخت به سخنرانی پرداختند . 

اعطای نشان افتخار کارآفرین نمونه و نشان افتخار دریانی که با محوریت شرافت و صداقت در کسب و کار ها بود برای اولین بار به همت ماهان و با همکاری جناب آقای رضا یادگاری به کارآفرینان منتخب که به حق دین بزرگی به گردن جامعه کسب و کار ایران دارند توسط برادران سیاری اهدا گردید . 

تجلیل از اساتید ماهان و اهدای گواهینامه های پایان دوره به فارغ التحصیلان دوره های بین المللی ماهان و ماستریخت هلند پایان بخش این اجلاس ارزشمند بود . 

این گزارش تکمیل خواهد شد ….

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *