پنجمین دوره DBA ویژه مدیران عامل آغاز شد

شروع دوره DBA مدیرعاملی کد 5

دوره DBA مدیرعاملی ماهان را بهتر بشناسید

 

 

مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان روز دوشنبه 28بهمن‌ماه میزبان دوره جدید DBA ویژه مدیران عامل بود. دانش‌پذیرانی که در این دوره شرکت کردند فارغ‌التحصیلان دوره مدیرعامل حرفه‌ای در کدهای 4، 9 و 10 ماهان هستند که اکنون برای بار دیگر در کلاس DBA مدیرعاملی دورهم جمع شده‌اند. دانشپذیران این دوره، مدیران عامل و بنیان‌گذاران شرکت‌های مختلف در صنایعی همچون املاک، واردات، بازرگانی، تجهیزات ساختمانی، پزشکی، نفت و پتروشیمی، هواپیمایی، مواد غذایی و … هستند.

اولین جلسه دوره DBA مدیرعاملی کد پنج با حضور دکتر مجید سیاری مدیرعامل موسسه آموزش عالی آزاد ماهان، آقای دکتر هاشمی کوردینیتور دوره‌  DBA و DBA مدیرعاملی ماهان، خانم دکتر شهنواز معاونت آموزش، آقای عظیمی مشاور ارشد دوره‌ DBA و آقای ذوقی مدیر اجرایی برگزار شد.

در ابتدای جلسه آقای دکتر سیاری ضمن عرض خیرمقدم به دانشپذیران نکاتی را در ارتباط با دوره پیش رو با آنها در میان گذاشت. به اعتقاد ایشان فضای آموزشی ماهان در کنار حضور اساتید و دانشپذیرانی با سطح دانش عالی و تجارب ارزشمند منجر به خلق فرصت‌های کم نظیر در دوره DBA ویژه مدیران عامل می‌شود.

دکتر سیاری با تأکید بر اهمیت داشتن نگرش پژوهشگری در بین دانشپذیران اظهار داشتند که هدف از ایجاد نگرش پژوهشی صرفاً دیدی مشابه آنچه در دانشگاه‌ها به‌صورت رساله دکتری از دانشجویان می‌خواهند نیست. ایشان بیان کردند که از دانشپذیران انتظار می‌رود که طی این دوره بتوانند فرصت‌ها و مسائل سازمانی خود را در قالب یک پژوهش بررسی و تجزیه‌وتحلیل کنند. 

در این جلسه دکتر هاشمی نیز ضمن خوشامدگویی، برخی از برنامه‌های پیشرو را تشریح کرده و با اشاره بر اصل پاسخ به انتظارت دانشپذیران، افزایش هم‌افزایی را مورد تأکید قرار دادند.

مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان 28بهمن‌ماه میزبان دوره جدید DBA ویژه مدیران عامل

 

هدف از برگزاری دوره DBA ویژه مدیران عامل چیست؟

این دوره برای اولین بار در ایران توسط مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان برگزار شد. دوره DBA مدیرعاملی برای آن دسته از علاقه‌مندانی طراحی شده که دوره مدیرعامل حرفه‌ای ماهان را گذرانده باشند. 

پس از برگزاری دوره‌های جامع مدیرعامل حرفه‌ای و شناسایی نیازها و توسعه توانمندی‌های فردی مدیران عامل، دوره‌های DBA با عنوان دکتری مدیریت کسب‌وکار ویژه مدیران عامل با هدف تقویت دانش تحلیلی-عملیاتی و به اشتراک‌گذاری تجارب و در نهایت رسیدن به هم‌افزایی لازم، طراحی شد.  248ساعت محتوای آموزشی این دوره طی کارگاه‌های مشخص برای دانشپذیران توضیح داده می‌شود که علاقه مندان می‌توانند جزئیات آن را در صفحه DBA مدیرعاملی مطالعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطلب