مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان

پیش نیازهای شرکت در دوره مدیریت تبلیغات و برند ماهان چیست؟

فهرست مطالب

امروزه بسیاری از کسب و کارها برای توسعه دادن کسب و کارشان و سبقت گرفتن از رقبا در بازار اقدام به اجرای برنامه های تبلیغات و برندینگ می کنند. باتوجه به اهمیت این موضوع در دنیای کسب وکار کنونی ، می توان گفت مدیران با کسب دانش و مهارت های حرفه ای مدیر تبلیغات و برند،  می توانند به پیشرفت و توسعه کسب و کارشان سرعت بخشند و اهداف خود و سازمان را محقق سازند.

البته لازم به ذکر است که علم تبلیغات و برندینگ از آن دسته از علومی است که مدیران فقط با داشتن آگاهی از علم برندینگ و تبلیغات نمی توانند یک برند موفق و توانمند ایجاد کرده و به بازارهای رقابتی هدایت نمایند. مهارت های عملی و تجربه در این حوزه بیش از هر چیزی حائز اهمیت است.

پیش نیازهای شرکت در دوره مدیریت تبلیغات و برند ماهان چیست؟

مدرسه کسب و کار ماهان با هدف پرورش مدیران حرفه ای تبلیغات و برند اقدام به برگزاری دوره مدیریت تبلیغات و برند کرده است و تا به امروز توانسته است با ایجاد فضای آموزشی و بیزنسی با حضور اساتید مجرب و مدیران شرکت های بزرگ در این حوزه، قدمی کوچک در راستای تحقق نیاز مدیران بردارد.

از این رو ، مدرسه کسب و کار ماهان برای ایجاد چنین فضایی چندین فاکتور جهت پذیرش متقاضیان دوره مدیریت تبلیغات و برند در نظر گرفته است که به شرح جدول ذیل می باشد.

پیش نیازهای دوره مدیریت تبلیغات و برند ماهان

پیش نیازهای شرکت در دوره مدیریت تبلیغات و برند ماهان چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *