چرا دوره دیجیتال مارکتینگ ماهان شرکت کنیم؟

چرا دوره دیجیتال مارکتینگ ماهان شرکت کنیم؟

مقدمه:

از آنجا که بازاریابی دیجیتال دارای تاکتیک ها و استراتژی های زیادی است ، افراد می توانند با بودجه های منعطفی از انواع روش های بازاریابی استفاده کنند. با بازاریابی دیجیتالی ، می توان از ابزارهایی مانند داشبورد آنالیز نیز استفاده کرد تا موفقیت و ROI کمپین های خود را به طور دقیق و حتی لحظه به لحظه ،  بررسی کرد.

 

سمت های مختلف واحد دیجیتال مارکتینگ سازمان ها:

در کسب و کار های نوپا و کوچک، ممکن است فقط یک نقش در واحد دیجیتال مارکتینگ خود داشته باشند که تمامی فعالیت های بازاریابی آنلاین را از صفر تا صد فقط یک نفر انجام می دهد.ولی در برخی دیگر از سازمان ها شاهد یک واحد دیجیتال مارکتینگ حرفه ای متشکل از یک تیم هستیم.

 

در این چنین واحدها و سازمان هایی دو سمت در حوزه دیجیتال مارکتینگ وجود دارد:

1- تکنسین دیجیتال مارکتینگ

2- مدیر دیجیتال مارکتینگ

چرا دوره دیجیتال مارکتینگ ماهان شرکت کنیم؟

همانطور که از عنوان این سمت ها پیداست،می بایست گفت تکنسین دیجیتال مارکتینگ ، فردی است که تمام فعالیت های اجرایی ،تبلیغاتی ،کار کردن با ابزار های مختلف این حوزه به عهده وی است. برای مثال تبلیغات های شبکه های اجتماعی،تولید و توزیع محتوا ،امور وب سایت و …

ولی از طرف دیگر،وظایف و مسئولیت های مدیر دیجیتال مارکتینگ عبارتند از: شناخت و تحلیل بازار و رقبا ،تدوین انواع برنامه ها(MARKETING PLAN, BRAND ADVERTISING, MEDIA PLAN, BUSINESS MODEL,…) ، تدوین کمپین های بازاریابی و تبلیغاتی حرفه ای، مدیریت مالی تبلیغات و بازاریابی و در نتیجه آنالیز عملکرد برنامه ها و کمپین ها می باشد.

مدرسه کسب و کار ماهان با هدف پرورش مدیران حرفه ای در حوزه دیجیتال مارکتینگ اقدام به طراحی یک دوره آموزشی جامع با حضور اساتید و منتورهای حرفه ای که به دانش این حوزه بسنده نکرده اند و خود مشاور پروژه های مجموعه های نامی دنیا بوده اند،کرده است.

ویژگی های دوره جامع دیجیتال مارکتینگ ماهان

 
چرا دوره دیجیتال مارکتینگ ماهان شرکت کنیم؟

◄ جهت اطلاع از جزئیات بیشتر درباره دوره دیجیتال مارکتینگ ماهان روی تصویر زیر کلیک نمایید  ►

 

اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *