مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان
چرا دوره DBA آنلاین شرکت کنیم؟

چرا دوره DBA آنلاین شرکت کنیم؟

فهرست مطالب

با توجه به احساس نیاز مدیران ایرانی به آموزش برای به روز رسانی اطلاعات و توجه به پیشرفت و جهانی شدن نیاز به راهکارهایی مناسب برای حل این مشکل احساس می شود.

از مواردی که می تواند کارساز باشد استقرار روش های متفاوت نظام آموزش سیستماتیک و به شیوه ای مدرن برای مدیران در راستای سازماندهی فرآیندهای یادگیری و یاددهی می باشد.

سیستم آموزش آنلاین توانسته است بسیاری از مشکلات و دغدغه های مدیرانی که علاقه مند به یادگیری و آموزش هستند را برطرف کند.

چرا دوره DBA آنلاین شرکت کنیم؟

در آموزش های آنلاین هیچ گونه محدودیت زمانی و مکانی برای دانش پذیران وجود ندارد.با توجه به مشغله های زیاد مدیران، دوره های آموزشی آنلاین می تواند کمک بزرگی به آنها کند.متقاضیان این دوره می توانند دوره آموزشی خود را بدون تحمل ترافیک های سنگین برای حضور در مکان مشخصی یا انجام سفرهای طولانی و زمانبر از نقاط دور و همچنین بدون به تعویق انداختن فعالیت های خود در ساعات اداری، از آموزش خود در هر مکانی که احساس راحتی دارند و در زمانی به غیر از ساعات کاری لذت ببرند.

هزینه کمتر و مقرون به صرفه تر نسبت به دوره حضوری، باتوجه به آنلاین بودن دوره آموزشی،بسیاری از هزینه ها کمتر شده و در نتیجه مبلغ سرمایه گذاری دوره برای متقاضیان کاهش می یابد.همچنین سایر هزینه های جانبی جهت شرکت در دوره حضوری از قبیل: هزینه ایاب و ذهاب، هزینه های اسکان، وعده های غذایی و خوراک و سایر هزینه ها با شرکت در دوره آنلاین حذف می گردد.در عصر ارتباطات می بایست از طریق فضای آنلاین با سیستم های آموزشی به روز با کمترین هزینه به بیشترین امکانات دست یافت.

در صورتی که مدیران به دلایل مختلفی نتوانند به زمان مقرر شده جلسات کلاس برسند ، امکان دسترسی نامحدود به ویدئوهای ضبط شده کامل را خواهند داشت.

در صورتی که متقاضی شرکت در دوره های آنلاین باشید، یکی دیگر از دلایل شرکت در این چنین دوره هایی ، امکان حضور در کلاس با تمرکز بیشتری خواهد بود،چرا که همه افراد سعی بر این دارند تا در مکان مناسبی مشغول به یادگیری شوند و از سوی دیگر تمامی عواملی که ممکن است در دوره های حضوری موجب اتلاف وقت و یا برهم زدن تمرکز اساتید و دانش پذیران شود از میان برداشته میشوند.

از آنجایی که دانش پذیران دوره های آنلاین از بین مدیران سازمان های مختلف از نقاط مختلف ایران و یا گشورهای دیگر هستند، میتوانید با قرارگیری در این شبکه تجاری-ارتباطی گسترده با فضای کسب و کار و شرایط بازار سایر شهرها و کشورها هم آشنا شوید.

چرا دوره DBA آنلاین در مدرسه کسب و کار ماهان؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *