مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان
درباره دوره MBA بدانیم

چرا MBA بخوانیم؟

فهرست مطالب

تصمیم گیری برای تحصیل در دوره MBA یک گام بزرگ برای مدیران مشتاق و تاثیرگذار است. آیا شرکت کردن در یک دوره MBA که توسط مدرسه های کسب وکار در ایران برگزار می شود، انتخاب خوبی است؟ آیا سرمایه گذاری مالی و زمانی آن توجیه پذیر است؟

 اگر خود را برای ورود به دنیای رقابتی امروز آماده کرده اید، معتقدیم که MBA  می تواند در قدم اول انتخاب صحیحی برای پیشرفت ،توسعه و تاثیر گذاری باشد. 

ارتقا یک موقعیت مدیریتی ، ایجاد یک شبکه ارتباطی- تجاری حرفه ای و یا حتی تبدیل شدن به رئیس خود ، تنها برخی از مزایای دوره MBA می باشد.

اگر به دنبال پاسخ به پرسش هایی هستید که ” چرا باید MBA بخوانیم؟ ” هستید ما در این جا ، 4 مورد از دلایل اصلی را به شما ارائه می کنیم:

1- با ارزش ترین مهارت ها و دانش های مدیریتی خود را توسعه دهید.

چرا MBA بخوانیم؟

2- دسترسی به شبکه ارتباطی- تجاری

قرارگیری در این شبکه ارتباطی- تجاری در فضاهای آموزشی و بهره مندی از تجارب سایر مدیران در برخی زمینه های مدیریتی ، بزرگترین و ارزشمندترین سرمایه گذاری برای مدیران محسوب می شود.

 

3- راه اندازی کسب و کار خودمان و یا دستیابی به فرصت های شغلی پررونق

بسیاری از مدیرانی که قصد شرکت در دوره MBA را دارند به دنبال راه اندازی یک کسب و کار و یا ارتقای شغلی در سازمان هستند. آنها یک رویای بزرگ دارند و می خواهند بدانند که چگونه می توانند آن را به واقعیت تبدیل کنند.

 

4- بهره مندی از گواهینامه دوره MBA (مدرک معتبر از وزارت علوم)

 با توجه به اعتبار این گواهینامه و قابلیت ترجمه رسمی از قوه قضائیه،قابل استفاده در کشورهای دیگر است.

مزایای دوره DBA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *