درباره دوره MBA بدانیم

چرا MBA بخوانیم؟

تصمیم گیری برای تحصیل در دوره MBA یک گام بزرگ برای مدیران مشتاق و تاثیرگذار است. آیا شرکت کردن در یک دوره MBA که توسط مدرسه های کسب وکار در ایران برگزار می شود، انتخاب خوبی است؟ آیا سرمایه گذاری مالی و زمانی آن توجیه پذیر است؟

 اگر خود را برای ورود به دنیای رقابتی امروز آماده کرده اید، معتقدیم که MBA  می تواند در قدم اول انتخاب صحیحی برای پیشرفت ،توسعه و تاثیر گذاری باشد. 

ارتقا یک موقعیت مدیریتی ، ایجاد یک شبکه ارتباطی- تجاری حرفه ای و یا حتی تبدیل شدن به رئیس خود ، تنها برخی از مزایای دوره MBA می باشد.

اگر به دنبال پاسخ به پرسش هایی هستید که ” چرا باید MBA بخوانیم؟ ” هستید ما در این جا ، 4 مورد از دلایل اصلی را به شما ارائه می کنیم:

1- با ارزش ترین مهارت ها و دانش های مدیریتی خود را توسعه دهید.

چرا MBA بخوانیم؟

2- دسترسی به شبکه ارتباطی- تجاری

قرارگیری در این شبکه ارتباطی- تجاری در فضاهای آموزشی و بهره مندی از تجارب سایر مدیران در برخی زمینه های مدیریتی ، بزرگترین و ارزشمندترین سرمایه گذاری برای مدیران محسوب می شود.

 

3- راه اندازی کسب و کار خودمان و یا دستیابی به فرصت های شغلی پررونق

بسیاری از مدیرانی که قصد شرکت در دوره MBA را دارند به دنبال راه اندازی یک کسب و کار و یا ارتقای شغلی در سازمان هستند. آنها یک رویای بزرگ دارند و می خواهند بدانند که چگونه می توانند آن را به واقعیت تبدیل کنند.

 

4- بهره مندی از گواهینامه دوره MBA (مدرک معتبر از وزارت علوم)

 با توجه به اعتبار این گواهینامه و قابلیت ترجمه رسمی از قوه قضائیه،قابل استفاده در کشورهای دیگر است.

مزایای دوره DBA
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *