گزارش تصویری شروع دومین دوره جامع مدیر عامل حرفه ای

گزارش شروع دومین دوره جامع مدیر عامل حرفه ای

روز ششم مرداد ماه دومین دوره جامع مدیرعاملی با حضور بیش از بیست دانش پذیر که همگی از مدیران عامل شرکت ها و مجموعه های بسیار معتبر بودند ، به همراه اساتید و جناب آقای دکتر مجید سیاری شروع شد . اتفاقی بزرگ و نادر به نوبه خود که دستاوردهای بسیار ارزشمندی را به همراه خواهد داشت.

شروع دوره با توضیحات سرکار خانم دکتر شهنواز آغاز و سپس با سخنرانی جناب آقای دکتر سیاری و اساتید ادامه پیدا کرد .

اهداف دوره با شفافیت کامل برای دانش پذیران تشریح شد و نقشه این راه چند ماهه به دقت بررسی شد . پس از سخنان آقای دکتر سیاری دانش پذیران به ترتیب خود و کسب و کارشان را معرفی کردند و چالش های حال حاضر کسب و کار خود را توضیح دادند .

داستانهایی یا بهتر بگوییم واقعیت هایی شندینی و چالشی که حتی در برخی موارد منجر به ارائه راه حل در همان جلسه اول برای برخی مشکلات شد .

به رسم همیشه کیک یادبود شروع دوره با حضور همه بریده شد و شمعی خاموش شد تا این دوره راهی به سوی موفقیت را روشنایی بخش باشد .

در بخش دوم میزبان احمد رضا نخجوانی مدیر عامل گروه شاتل بودیم تا این بار در قامت استاد و مدیرعاملی با کوله باری از مهارت و تجربه شروع شیرینی را برای این دوره از مدیر عامل حرفه ای رقم بزنند .

جناب آقای نخجوانی به تشریح کلی سیستم مدیریتی گروه شاتل پرداختند و از متد ها و روش های مدیریتی مجموعه سخن گفتند .

از برنامه ریزی ها تا اهداف ، از ساختارها و منابع مالی تا فروش و منابع انسانی و از چالش هایی که وی در مدیریت مجموعه شاتل با آنها روبروست . سخنانی که با همراهی و همکلامی آقای دکتر سیاری همراه بود و دانشپذیران نیز دغدغه ها و سئوالات خود را با این عزیزان در میان گذاشتند .

مدیریت منابع انسانی همیشه یکی از دغدغه های اصلی احمدرضا نخجوانی بوده و این بار نیز به شیوایی هر چه تمام تر از تعامل خود با مدیران و کارمندانش توضیح دادند . در پایاین همگی کام خود را با کیک و چای شیرین کردند تا پس از این دوره کامشان به موفقیت ها و پیشرفت های کسب و کارشان شیرین تر گردد .

گزارش تصویری شروع دومین دوره جامع مدیر عامل حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز دهی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فهرست مطلب