ماهان
مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان
آغاز ثبت نام دوره‌ های آنلاین ماهان ویژه فصل بهار

آغاز ثبت نام دوره‌ های آنلاین ماهان ویژه فصل بهار

فهرست مطالب

تقویم آموزشی فصل بهار دوره‌های آنلاین ماهان

طی چند ماه اخیر ویروس کرونا تبعات بسیاری را به دنبال داشته و تغییرات گسترده‌ای را در جامعه و فضای حاکم بر اقتصاد به وجود آورده است. این امر باعث شده تا بسیاری از کسب‌وکارها فعالیت خود را متوقف و یا به صورت نیمه تعطیل به کار خود ادامه دهند. آنچه بیش از پیش بر آن تاکید می‌شود رعایت فاصله گذاری اجتماعی و به حداقل رساندن رفت و آمدها است. مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان در راستای مسئولیت اجتماعی خود و قطع زنجیره انتقال بیماری در نظر دارد تا تمامی دوره‌های خود را در فصل بهار به صورت آنلاین برگزار کند. ماهان با اتکا به انباشت دانش و اساتید مجرب خود به دنبال پوشش نیازهای آموزشی مشاغل و کسب‌وکارهای مختلف به شکلی مناسب و منطبق با فضای کاری حال حاضر است.

بدین صورت از اردیبهشت امسال مدیران و کارکنان کسب‌وکارهای مختلف در داخل و خارج از کشور این امکان را خواهند داشت تا در تمامی دوره‌های ماهان که حال به صورت آنلاین برگزار می‌شود، شرکت کنند. امید می‌رود که همگام شدن کسب‌وکارها با تغییرات روز و قدم گذاشتن در مسیر تغییر نگرش، امکان بهره‌گیری از فرصت‌های بالقوه حاضر در کنار تهدیدها را فراهم کند.

تقویم آموزشی فصل بهار دوره‌های آنلاین ماهان

شروع ثبت‌نام دوره‌های آنلاین ماهان در فصل بهار

مرکز آموزش‌های مجازی ماهان از سال 1389 کار خود را با برگزاری دوره MBA و سپس دوره DBA آغاز کرد و در این مدت دوره‌های مدیریتی و وبینارهای مختلفی را برگزار کرده است. حال با توجه به تغییرات به وجود آمده در شرایط جامعه، این مرکز در نظر دارد تا سایر دوره‌ها را نیز به صورت آنلاین برگزار کند. اولین دوره از مجموعه دوره‌های ویژه بهار تحت عنوان «دوره آنلاین دیجیتال مارکتینگ» در ششم اردیبهشت برگزار خواهد شد. همچنین در این مجموعه، دوره «رهبری بحران» برای اولین بار به صورت آنلاین در مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان برگزار می‌شود. دوره‌ای که برای مقابله با بحران به وجود آمده و مستحکم کردن ساختار کسب‌وکارها در دوران کرونا و پساکرونا طراحی شده و توسط اساتید مجرب ماهانی تدریس خواهد شد.

لیست کامل دوره‌های آنلاین ویژه فصل بهار در جدول فوق ارائه شده است. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحات هر کدام از دوره‌ها که در جدول ارائه شده مراجعه کرده و همچنین با ثبت درخواست در سایت، از مشاوره کارشناسان ماهان استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *