یک فنجان چای با طعم تجربه با مهدی صفایی

فهرست مطالب

« ما زمانی ثروتمند میشویم که پول الویت اول ما در کار نباشد »

یک فنجان چای با طعم تجربه دوشنبه پانزده مرداد میزبان جناب مهدی صفایی بنیانگذار مجموعه کانسپت اولین تیم تخصصی بادیگارد و تشریفات در ایران بود .
مهدی صفایی علاوه بر مجموعه کانسپت به عنوان یکی از کارآفرینان موفق در عرصه های مختلف تجاری است و از او میتوان به عنوان سمبلی از پشتکار،تفکر و انرژی مثبت نام برد . ایشان ترجیح دادند به جای نشستن در جایگاه میهمان با انرژی هر چه تمام تر ایستاده تجربیات خود را در قالب خاطراتی شیرین و شنیدنی با حضار به اشتراک بگذارد .

نسل اول تیم کانسپت با هشت نفر کار خود را شروع کرد که به گفته وی از بچه های گردن کلفت بودند و قبل از هر کاری او بر روی روابط عمومی و شخصیت و آموزش تیمش سرمایه‌گذاری کرد . کانسپت علاوه بر اینکه کاری نو در ایران بود فرهنگی جدید را نیز در این شغل ایجاد کرد . تیمی که در شروع ۶۷ درصد زیر دیپلم بودند امروزه به تیمی تبدیل شده با حداقل تحصیلات دیپلم ، ۴۷ درصد لیسانس و ۱۲ درصد فوق لیسانس .


صفایی اعتقاد دارد ما زمانی ثروتمند میشویم که پول الویت اول ما در کار نباشد . وی میگوید در کار با تیمتان طوری رفتار کنید که عاشق شما باشند و شرط اول یک کار تیمی اعتماد است و شناخت ذهنی افراد از همدیگر در پیشبرد کار تیمی بسیار موثر است .
تعریف جالب دانشگاه خیابانی از زبان مهدی صفایی حکایت شروع و پیشرفت کاری از صفر را بیان میکند و مثال ملموس نوع پیشرفت افراد در کف بازار بیانگر نوع رشد افراد به صورت سنتی در کسب و کار است .
از دید مهدی صفایی انسانهای بسیار موفق و عادی فقط ۲۰ درصد تفاوت دارند و عملگرایی را یکی اصول بنیادی موفقیت میداند، او که خود مربیگری را قبل از کسب و کار آغاز نموده معتقد است کوچینگ کمک بسیاری به مدیران میکند، زیرا شخصی از بیرون و بدون تعصب به کسب و کار شما می نگرد و ایراد ها را میگوید .
پذیرایی و عکس یادگاری طبق روال همیشه پایان بخش دورهمی گرم و پر انرژی باشگاه کسب و کار ماهان بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه ماهان

شما میتوانید با درج نام و ایمیل خود، از آخرین مقالات، مطالب و اخبار مدرسه کسب و کار ماهان در ایمیل خود مطلع شوید.