شروع برنامه ceo performance ماهان بیزینس اسکول

شروع سفر CEO Performance

(خالق صحنه‌ای متمایز از کسب‌وکار خود شوید)

یک اکوسیستم کاربردی برای توسعه و توانمندسازی مدیران عامل و رهبران کسب‌وکار، که از طریق به کارگیری ابزارهای متنوع و یکپارچه نظیر، Business Insight، جلسات کوچینگ اجرایی پیوسته شخصی‌سازی شده، جلسات منتورینگ با رهبران متعالی کسب‌وکار، بوت‌کمپ و همچنین جلسه شبیه‌سازی شده اتاق هیئت مدیره که با هدف خلق و راه‌اندازی سیستم‌های یکپارچه به منظور بهبود عملکرد سازمان و مدیران عامل طراحی و اجرا شده است.

مخاطبین این دوره

سفر CEO PERFORMACE آغاز شد ...

Previous slide
Next slide

برنامه CEO Performance كه اولين برنامه شخصي سازي شده آموزشي و توانمند سازي مديران عامل است، در روز ١٠ خرداد ١٤٠٣ با حضور ٣٥ نفر از مديران عامل كسب و كارهاي ايراني با هدف تسهيلگري سيستم سازي و افزايش عملكرد كسب و كارها آغاز شد.
در اين برنامه كه تركيبي از آموزش، كوچينگ و منتورينگ و همينطور به كارگيري ابزارهايي نظير ورک بوک است. مديران عامل كسب و كارهاي رو به رشد كه به دنبال سيستم سازي هستند در نظر دارند بتوانند مجموعه اي از مايندست، مهارت و ابزارهاي متمايزساز عملكرد را كسب نمايند.

در اين رويداد مديران عامل به معرفي كسب و كارها و دغدغه ها خود پرداختند. سپس سرکار خانم آناهيتا شهنواز چرايي خلق اين برنامه و مختصات آموزشي و توانمندسازي آن را تشريح كرد. در ادامه برنامه آقای فرزاد مقدم به نمايندگي از گروه راهبران ماژول ها تفاوت بين كوچينگ، منتورينگ، مشاوره و رايزني را تببين كرد. سپس فريد اسماعيليان مدير مركز مشاوره ماهان به نمايندگي از تيم كوچينگ برنامه نيز  رويكرد اين برنامه و تيم كوچينگ را جهت رفع دغدغه هاي مديران عامل مطرح نمودند. در پايان هادي سياري هم بنيانگذار گروه آموزشي، پژوهشي و مشاوره اي ماهان روح الهام بخشي را به منظور تحقق معناي اجتماعي برنامه در ان تجلي داد.
عكس يادگاري پرفورمنسي ها قاب آخر اين رويداد بود.

 
 
 

همسفر گرامی CEO Performance جهت مشاهده ویدیو های جلسات وارد لینک شوید

تجربه‌ای متمایز از سفر تحول

دوره Performance CEO فرصتی است برای شبکه‌سازی با رهبران صنعت،

کسب تجربه‌های عملی و مشاهده موفقیت‌های واقعی در دنیای کسب‌وکار.

مزایای این دوره

 • Business Insight

  • بینش کسب‌وکار ترکیبی از داده‌ها و روش‌های تجزیه و تحلیل است که به شما به عنوان یک مدیرعامل یک تصویر بزرگ از کسب‌وکارتان ارائه می‌دهد تا بتوانید درک عمیق‌تری از کسب‌وکار خود به دست آورده، فرصت‌های جدید را شناسایی، تقاضا و عرضه‌های آینده را پیش‌بینی کنید، تصمیم‌های بهتری اتخاذ کنید و کسب‌وکار خود را به سمت عملکرد بهتر و کسب مزیت رقابتی پایدار سوق دهید. در این مرحله شما طی جلسات گروهی با سایر همسفران و کوچ‌های سازمانی ضمن به دست آوردن فرصتی برای شبکه‌سازی کسب‌وکار؛ بینش لازم برای بهبود مستمر کسب‌و‌کار خود در حوزه‌های استراتژی، برندینگ، منابع انسانی و رهبری، مالی، مارکتینگ و فروش به دست می‌آورید. این بخش از برنامه توسط راهبران ماژول‌ها اجرا می‌شود.
 • جلسات اختصاصی و شخصی‌سازی شده کوچینگ سازمانی

  • در این مرحله و با در اختیار قراردادن یک Workbook کاملا عملیاتی، شما به همراه کوچ اختصاصیتان و از طریق فرآیند کوچینگ نسبت به طراحی برنامه بهبود عملکرد سازمانی تا مرحله اکشن پلن اقدام خواهید کرد. کوچ سازمانی شما طی برگزاری جلساتی شخصی‌سازی شده قدم به قدم جهت انجام workbook همراه و تسهیلگر شما خواهد بود.
 • شبکه‌سازی حرفه‌ای

  • مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان با دارا بودن شبکه ١٧ هزار نفری از مدیران ارشد کسب‌وکارها در مسیر تامین نیازهای کسب‌وکار شما از طریق مچ میکینگ و شبکه‌سازی همراه شما خواهد بود.
 • دفتر پروژه و پشتیبانی هدفمند

  • دفتر پروژه شامل تیم پشتیبانی مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان و مرکز مشاوره مدیریت است که وظیفه هماهنگی جلسات اختصاصی شما با تیم کوچینگ و راهبران ماژول و همچنین پیگیری اجرای برنامه عملیاتی بهبود عملکرد کسب‌وکارتان را از شما دارد. این تیم پیشرفت شما را در جلسات و برنامه‌ها مانیتور و فیدبک‌هایی را برای تنظیم شدن با مسیر به شما ارائه می‌دهد.
 • منتورینگ کسب‌وکار

  • در جلسات منتورینگ که در قالب یک رویداد ۲ روزه برگزار می‌شود شما فرصت کسب تجربه از منتورهای کسب‌وکار که خود صاحبان و ارزش‌آفرینان برندهای معتبر ایرانی هستند را خواهید داشت. گروه منتورینگ دوره می‌توانند با انتقال تجارب ارزشمند و خود، نقش یک الهام‌بخش و مدل را برای توسعه فردی سازمان شما ایفا کنند.
 • اتاق هیئت مدیره

  • این مرحله که در انتهای برنامه برگزار می‌شود یک برنامه شبیه‌سازی شده از اتاق هیئت مدیره است. در این بخش از برنامه شما می‌بایست از برنامه تغییرات و همچنین اجرای آن‌ها در کسب‌وکارتان در مقابل برد شبیه‌سازی شده هیئت مدیره که ترکیبی از منتورها، راهبران ماژول‌ها و تیم کوچینگ است دفاع کنید. در این دفاعیه شاخص‌های پیشرفت، انعطاف‌پذیری، پذیرش و همچنین بلوغ کسب‌وکار شما سنجش و ارزیابی می‌شود.

جایزه مدیرعامل سال

پس از برگزاری هر دوره CEO Performance با توجه به ارزیابی‌های انجام شده یکی از همسفران به عنوان مدیرعامل سال انتخاب و به جامعه کسب‌وکار معرفی می‌شود. جایزه این مدیرعامل معرفی ٣ نفر از مدیران ارشد مجموعه در دوره‌های مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان به انتخاب و نیاز سازمانی است.

فرم درخواست مشاوره تخصصی