برنامه CEO Performance

برنامه CEO Performance

(خلق و راهبری سیستم‌های یکپارچه برای تعالی استراتژیک)

یک اکوسیستم کاربردی برای توسعه و توانمندسازی مدیران عامل و رهبران کسب‌وکار، که از طریق به کارگیری ابزارهای متنوع و یکپارچه نظیر عارضه‌یابی سازمانی، Insight Business، جلسات مشاوره کلینیکی فردی و شخصی‌سازی شده، جلسات کوچینگ اجرایی پیوسته شخصی‌سازی شده، جلسات منتورینگ با رهبران متعالی کسب‌وکار، بوت کمپ و همچنین جلسه شبیه‌سازی شده اتاق هیئت مدیره که با هدف خلق و راه‌اندازی سیستم‌های یکپارچه به منظور تعالی استراتژیک سازمان مخاطبین طراحی و اجرا شده است.

مخاطبین این برنامه

متدلوژی اجرای برنامه

تجربه‌ای متمایز از سفر تحول

برنامه Performance CEO فرصتی است برای شبکه‌سازی با رهبران صنعت،

کسب تجربه‌های عملی و مشاهده موفقیت‌های واقعی در دنیای کسب‌وکار.

مزایای این برنامه

 • شبکه‌سازی حرفه‌ای
  • مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان با دارا بودن شبکه ١٧ هزار نفری از مدیران ارشد کسب‌وکارها در مسیر تامین نیازهای کسب‌وکار شما از طریق مچ میکینگ و شبکه‌سازی همراه شما خواهد بود.
 • ارزیابی بلوغ کسب‌وکار
  • اولین مرحله از برنامه CEO Performance، انجام ارزیابی و سنجش بلوغ سازمانی کسب‌وکارهای همسفران در ٥ حوزه استراتژی برند، مالی، منابع انسانی و رهبری، مارکتینگ و فروش است. بلوغ سازمان معیاری برای سنجش میزان رشد، آمادگی و توانایی‌های سازمان‌ها در انطباق با محیط، یادگیری، بهبود نتایج و عملکرد اقتصادی و اجتماعی است. در این مرحله از پرسشنامه‌های استاندارد که ابزاری است برای ارزیابی میزان بلوغ سازمانی استفاده می‌شود. به عنوان خروجی این مرحله؛ نقاط ضعف و قوت و عارضه‌های کسب‌وکار شما شناسایی و یکی از ٥ سطح بلوغ سازمانی به کسب‌وکار شما تخصیص داده خواهد شد.
 • Business Insight
  • بینش کسب‌وکار ترکیبی از داده‌ها و روش‌های تجزیه و تحلیل است که به شما به‌عنوان یک مدیرعامل، تصویری بزرگ از کسب‌وکارتان ارائه می‌دهد تا بتوانید درک عمیق‌تری از کسب‌وکار خود به دست آورده، فرصت‌های جدید را شناسایی، تقاضا و عرضه‌های آینده را پیشبینی کنید، تصمیم‌های بهتری اتخاذ کنید و کسب‌وکار خود را به سمت عملکرد بهتر و کسب مزیت رقابتی پایدار سوق دهید. در این مرحله شما طی جلسات گروهی با سایر همسفران و کوچ‌های سازمانی، ضمن به دست آوردن فرصتی برای شبکه‌سازی کسب‌وکار، بینش لازم برای بهبود مستمر کسب‌وکار خود در حوزه‌های استراتژی، برندینگ، منابع انسانی و رهبری، مالی، مارکتینگ و فروش به دست می‌آورید. این بخش از برنامه توسط راهبران ماژول‌ها اجرا می‌شود.
 • جلسه اختصاصی و شخصی‌سازی شده مشاوره کلینیکی
  • پس از شناخت نقاط ضعف و عارضه‌ها و توانمندی‌های کلیدی سازمانتان و همچنین کسب بینش لازم برای درک بهتر مسائل نوبت به آن رسیده که تغییر را آغاز کنید. در این مرحله و طی یک جلسه خصوصی شخصی‌سازی شده و با همراهی راهبر ماژول نسبت به تعریف پروژه تغییر خود اقدام خواهید کرد. خروجی این مرحله به عنوان ورودی مرحله بعدی که طراحی برنامه تغییر است محسوب می‌شود.
 • جلسات اختصاصی و شخصی‌سازی شده کوچینگ سازمانی
  • در این مرحله و با در اختیار قرار دادن یک Workbook کاملا عملیاتی، شما به همراه کوچ اختصاصیتان و از طریق فرآیند کوچینگ نسبت به طراحی برنامه تغییر تا مرحله اکشن پلن اقدام خواهید کرد. کوچ سازمانی شما طی برگزاری جلساتی شخصی‌سازی شده قدم به قدم جهت انجام Workbook همراه و تسهیلگر شما خواهد بود.
 • پشتیبانی اختصاصی
  • دفتر پروژه شامل تیم پشتیبانی مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان و مرکز مشاوره مدیریت است که وظیفه هماهنگی جلسات اختصاصی شما با تیم کوچینگ و راهبران ماژول و همچنین پیگیری اجرای برنامه عملیاتی تغییر کسب‌وکارتان را از شما دارد. این تیم پیشرفت شما را در جلسات و برنامه‌ها مانیتور و فیدبک‌هایی را برای تنظیم شدن با مسیر به شما ارائه می‌دهد.
 • منتورینگ کسب‌وکار
  • شما در جلسات منتورینگ که در قالب یک رویداد ۲ روزه برگزار می‌شود فرصت کسب تجربه از منتورهای کسب‌وکار، که خود صاحبان و ارزش‌آفرینان برندهای معتبر ایرانی هستند را خواهید داشت. گروه منتورینگ دوره می‌توانند با انتقال تجارب ارزشمند و خود، نقش یک الهام‌بخش و مدل را برای توسعه فردی سازمان شما ایفا کنند.
 • اتاق هیئت مدیره
  • این مرحله که در انتهای برنامه برگزار می‌شود یک برنامه شبیه‌سازی شده از اتاق هیئت مدیره است. در این بخش از برنامه شما می‌بایست از برنامه تغییرات و همچنین اجرای آن‌ها در کسب‌وکارتان در مقابل برد شبیه‌سازی شده هیئت مدیره که ترکیبی از منتورها، راهبران ماژول‌ها و تیم کوچینگ است دفاع کنید. در این دفاعیه شاخص‌های پیشرفت، انعطاف‌پذیری، پذیرش، و همچنین بلوغ کسب‌وکار شما سنجش و ارزیابی می‌شود.

جایزه بزرگ مدیرعامل سال

پس از برگزاری هر برنامه CEO Performance، با توجه به ارزیابی‌های انجام شده یکی از همسفران به عنوان مدیرعامل سال انتخاب و به جامعه کسب‌وکار معرفی می‌شود. جایزه این مدیرعامل معرفی ٣ نفر از مدیران ارشد مجموعه در دوره‌های مدرسه عالی کسب‌وکار ماهان به انتخاب و نیاز سازمانی است.

فرم درخواست مشاوره تخصصی

راهبران برنامه CEO Performance ماهان